RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 04:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

У Радомишлі через активізацію громади розвиватимуть економіку та інфраструктуру

22.09.2018 14:31

Житомирські новини - Залучення інвесторів, розвиток туризму, створення молодіжних середовищ – всі ці процеси неможливі без активної та креативної громади. До такого рішення дійшли учасники робочої групи з розробки стратегії розвитку Радомишльської ОТГ до 2027 року під час дискусії навколо формулювання стратегічних цілей розвитку громади.

«Громада має потужний потенціал, який використовується частково. І сьогодні ми маємо знайти ті рішення, які допоможуть нам активізувати людей створювати бізнес, формувати туристичну інфраструктуру, удосконалювати інфраструктуру», - переконаний Ігор Чудовський, начальник відділ економічного розвитку Радомишльської ОТГ.

В лютому цього року була створена робоча група з розробки стратегії громади і вже сьогодні команда сформувала бачення, стратегічні, операційні цілі та технічні завдання цього програмного документу. Супровід процесу написання стратегії здійснює Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України.

«Для такої великої громади ми напрацювали три стратегічні цілі: розвиток економіки громади, розвиток системи життєдіяльності на території громади та створення свідомого, інформованого середовища активних людей. Під ці стратегічні цілі, до наступного засідання, потрібно сформувати потужний список ідей та проектів», - розповів Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру.

Стратегічні цілі команда більш конкретизувала на операційному рівні і таким чином отримала ключові напрямки для формування банку ідей.

Стратегічна ціль розвиток економіки розділили на пункти:

- створення привабливого інвестиційного середовища;

- розвиток малого та середнього бізнесу;

- розвиток туризму та маркетинг і брендинг ОТГ.

Стратегічна ціль розвиток системи життєзабезпечення на території громади:

- ремонт доріг та придорожньої інфраструктури;

- впровадження енергоефективності;

- санітарна очистка та благоустрій;

- розвиток системи водопостачання та водовідведення.

Стратегічна ціль створення свідомого, інформованого середовища активних людей:

- створення умов для розвитку молоді та дітей в ОТГ;

- забезпечення соціального та правового захисту людей;

- створення партнерського інформаційного простору для комунікації в громаді.

«Ми вже маємо деякі напрацювання, які ляжуть у основу багатьох технічних завдань до стратегії, але сьогодні важливо максимально долучити громадськість до цього процесу, використати методи партисипації», - вважає Олена Яцківська, головний спеціаліст відділу економічного розвитку Радомишльської ОТГ.

За місяць відбудеться четверте засідання робочої групи на якому буде сформовано пул ідей для стратегії розвитку. Нагадаємо, що експерти Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування здійснюють супровід розробки стратегій розвитку у Овруцькій, Білокоровицькій, Радомишльській, Брусиловській, Корнинській та Чоповицькій громадах.

Житомирські новини