RSS
Субота, 20 квітня 2024, 17:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

В Галиче состоялся межрайонный семинар на тему: «Развитие туристической инфраструктуры»

26.05.2014 23:05

Мероприятие организовано для субъектов туристической деятельности Калущини с целью изучения опыта развития туризма на территории Галицкого района.

Участие в семинаре приняли представители образования, культуры, туризма, музейного дела, туристического бизнеса Кольского района.

С приветственным словом к участникам обратились заместитель генерального директора по научной работе НЗ «Древний Галич» Семен Побуцький, начальник отдела туризма департамента международного сотрудничества, евроинтеграции и развития туристической инфраструктуры облгосадминистрации Виталий Передерко, заместитель председателя Галицкой райгосадминистрации Людмила Сивецька.

В рамках семинара участники имели возможность ознакомиться с деятельностью

НЗ «Древний Галич», НПП «Галицкий» в контексте разработки и продвижения местных туристических продуктов. Были актуализированы проблемные вопросы продвижения туристических достопримечательностей, налаживание сотрудничества с туристическими операторами и т.д. Кроме того, научными сотрудниками национального заповедника представлены доклады на тему: «Философия и стратегия сотрудничества по организации экскурсионного обслуживания», «Современные формы и методы интерактивной экскурсионной работы с детской и юношеской аудиторией».

Учитывая приближение летнего туристического сезона, присутствует представлены Методические рекомендации по предоставлению услуг туристического сопровождения из активных видов туризма. Сборник разработан специалистами управления внешних экономических связей и туризма облгосадминистрации, управления ДСНС в области под общей редакцией председателя Общественного совета по вопросам туризма Григория Мельника.

Методические рекомендации пригодятся, прежде всего, специалистам туристического сопровождения из активных видов туризма, в частности: пешеходного, горного, водного, велосипедного, конного и т.д.

Житомирські новини
Теги: