RSS
Середа, 15 січня 2025, 01:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Володимир Литвин: Народна рада Житомира - це міжфракційне об’єднання

13:51 30.01.2014

В Житомирі представники опозиції та мітингуючи створили Народну раду міста та Народну раду області. Що це за «народні ради» і які вони мають функції, статус – останнім часом  все більше житомирян задають собі питання.

За коментарем редакція «Житомирські новини» звернулася до нашого відомого земляка, народного депутата України, екс-спікера Верховної ради Володимира Литвина.

Володимире Михайловичу, будь ласка прокоментуйте створення Житомирської міської та обласної  «Народної ради» з числа депутатів-опозиціонерів. Ваше бачення: чи законно це і до чого може призвести така Народна рада. Чи дійсно громада отримала важелі контролю над владою. І як за Вашими думками що саме відбувається сьогодні в Україні

Україну охопив протест людей до того свавілля, яке відбувається у державі. Протест проти корупції, проти беззаконня, економічного зубожіння, неподобств у системі судочинства, простіше кажучи – проти злиденного життя! Люди вже не можуть чекати покращення, яке ніяк не настане. Життя не можливо перечекати.

Іскрою, яка запалила вогнище, став реверсний рух влади щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом. Події, які мали місце потому, в тому числі захоплення адмінбудівель, відбувалися за інерцією, як відповідь на відсутність своєчасного реагування влади на вимоги громадян. Імпульсу подіям, звичайно, надали радикально налаштовані групи. До речі, про неминучість таких подій я попереджав, виступаючи з трибуни Верховної Ради України ще 3 грудня минулого року (ВІДЕО). Не почули, та й не дивно, оскільки право бути почутими у Верховній Раді є не у всіх. 

Як наслідок така недалекоглядність та неспроможність об’єктивно оцінити настрої людей спровокували трагедію. Той мій виступ був попередженням, який проігнорували, тому зараз стоїмо на краю прірви. Неодноразово вносив пропозиції, у тому числі у вигляді проектів рішень. Реакції – нуль. Що стосується створення Народних рад. Певним чином можна говорити про наміри самоорганізації, що безумовно є спробою контролювати перебіг подій. 

Хоча я й далекий від думки, що все відбувається спонтанно, без певного сценарію. Також навряд чи є підстави констатувати, що протестувальники отримали важелі контролю над владою. Правильніше буде сказати, що вони вдало опановують механізми тиску, змусивши владу, нарешті, оцінити величину можливої загрози. 

Фактично народні ради – це міжфракційні об’єднання з усіма правами і можливостями, які з цього факту можна здобути.

Житомирські новини