RSS
Субота, 7 вересня 2024, 21:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Олена Рибчинська
Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років?

Чи потрібна Україні мобілізація з 18 років? Сьогодні в українських соцмережах та ЗМІ активно обгово...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Герой Майдану... виявився аферистом, якого засудив Житомирський суд. ВІДЕО

22:39 27.01.2014

Як стало відомо редакції «Житомирські новини», Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ своєю ухвалою від 23 січня 2014 року залишив без зміни вирок Апеляційного суду Житомирської області від 28 серпня 2013 року, щодо судді Тульчинського районного суду Вінницької області Люлька Володимира Володимировича.

Це саме той суддя, котрий вчора публічно заявив своє звільнення у захопленій мітингувальниками Вінницькій ОДА.

За його словами, вся судова система України повністю втратила свою незалежність.

«Незалежності суду немає. Вона втрачена повністю. Суддями керують люди, які засіли на Банковій.Вони приймають на посади. Вони звільняють з посад. Якщо суддя потрапив у немилість, вони можуть його звільнити за 24 години.

Люлько обурений тим, що активістів судять іменем України за те, що "вони виборюють свою волю», - заявив вже колишній суддя.

Він закликав усіх своїх колег або взяти з нього приклад, або судити по совісті.

Але цікаву інформацію розкриває Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Так, згідно із зазначеним рішенням апеляційного суду Люлька В.В. засуджено за ч. 1 ст. 263; ч. 2 ст. 383, ч. 1 ст. 70 КК України до 3 років позбавлення волі.

 Як встановив суд, Люлько В.В., обіймаючи посаду голови Тульчинського районного суду Вінницької області, 17 жовтня 2008 року звернувся до прокуратури Тульчинського району з завідомо неправдивим повідомленням про вчинення щодо нього злочину.

16 жовтня 2008 року у приміщенні канцелярії Тульчинського районного суду, де знаходилися справи, які перебували у провадженні  судді Люлька В.В., сталася пожежа. При цьому 17 жовтня 2008 року працівники Служби безпеки України мали проводити виїмку зазначених справ.

З метою уникнення підозри про здійснення ним підпалу приміщення суду Люлько В.В. 16 жовтня 2008 року інсценував напад на себе для створення штучних доказів здійснення невідомими особами замаху на його життя та подав заяву про це до прокуратури Тульчинського району.

Однак, зважаючи на обставини, які було встановлено під час перевірки вказаної заяви, 18 жовтня 2008 року Люлько В.В. написав явку з повинною та зізнався, що ініціював замах на своє життя для того, щоб зняти з себе підозру у підпалі суду, оскільки останнім часом у нього були неприємності на роботі.

26 січня 2009 року постановою слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Вінницької області та згідно з наказом  в.о. голови Тульчинського районного суду від 2 лютого 2009 року Люлька В.В. було відсторонено від посади судді Тульчинського районного суду Вінницької області. Тобто з цього часу Люлько В.В. судочинство не здійснює понад 5 років, однак впродовж цього періоду отримав заробітну платню на загальну суму 375 478 грн.

Крім того, 22 січня 2014 року вироком Летичівського районного суду Хмельницької області Люлька В.В. визнано винуватим у вчиненні злочинів, передбачених частинами 1, 2 ст. 366, частинами 1, 2 ст. 375, ст. 70 КК України, та засуджено до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років 2 місяці з позбавленням права обіймати посаду судді строком на три роки.

Також членом Вищої ради юстиції Кудрявцевим В.В. ще 16 грудня 2009 року було внесено пропозицію щодо звільнення Люлька В.В. з посади судді за порушення присяги при розгляді справ, пов’язаних зі  зверненням стягнення на земельні ділянки та перерахуванням пенсій військовослужбовцям. Однак рішенням Вищої ради юстиції від 5 липня 2011 року цю пропозицію було відхилено через сплив строку притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Житомирські новини
Теги: