RSS
Субота, 12 жовтня 2024, 15:13
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО

Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО, заявив, що Україна є пріоритетом для останнього....

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

У Житомирській області 2500 платіжних POS-терміналів ПриватБанку дозволяють платити за покупки карткою

11.09.2014 09:32

Безготівкові розрахунки давно стали звичною частиною нашого життя. Розраховуватися платіжними картками в торговій мережі зручніше, безпечніше і більш вигідно для власного гаманця. Зараз у світі існує більш ніж 18 мільйонів підприємств торгівлі і сервісу, де є можливість сплатити покупки за допомогою платіжних карток. Сьогодні еквайринг вже не данина моді, а потреба сучасного світу. Разом із фахівцем керівником напрямку “Еквайринг” Житомирського регіональго управління ПриватБанку Тетяною Шкрабій наведемо вигоди безготівкових розрахунків та встановлення платіжних терміналів у торговій мережі.

Пластикова банківська картка призначена не лише для зняття готівки в банкоматі, а виконує платіжну функцію, тобто є засобом розрахунку в торговій мережі. Як сьогодні оцінюють житомиряни таку перевагу користування карткою?

Безготівкові розрахунки сьогодні стали настільки ж звичними, як вранішня кава :) Власникам карток набагато простіше заплатити за свої покупки чи отримані послуги коштами з картки, ніж розраховуватися готівкою. Особливо це стосується вартісних покупок, коли носити із собою велику суму грошей люди побоюються. Та й навіть заплатити за продукти в магазині карткою може стати не лише приємною, а й вигідною справою. Мова йде і про знижки за безготівкові розрахунки, і про програми лояльності від магазинів та банку.

Для того, щоб покупці могли розраховуватися картою в торговій мережі, приватні підприємці мають встановити POS-термінал?
Так, банк всановлює спеціальне обладнання - POS-термінал. Техніка проста у використанні. Коли ми встановлюємо POS-термінал у новій торговій точці, то безумовно навчаємо персонал користуватися ним. Як свідчить досвід, працювати з POS-терміналом зовсім не складно. До того ж, якщо виникли технічні проблеми, у банку працює система online-обробки звернень – усі розпорядження автоматично надсилаються відповідальним співробітникам. Вирішення проблеми залежить від її складності, але в будь-якому разі це буде зроблено в найкоротші строки.

Якщо переваги покупців від безготівкових розрахунків зрозумілі, то наскільки вигідне встановлення POS-терміналів для самих підприємців?
Переваги послуги Еквайринг для підприємців очевидні – це і скорочення витрат на інкасацію або здавання виручки, і підвищення якості обслуговування своїх клієнтів, адже безготівковий розрахунок пришвидшує осблуговування. Кожен приватний підприємець, котрий замислюється про встановлення POS-терміналу повинен перш за все пам’ятати, що у такий спосіб він дає своїм клієнтам можливість оплачувати покупки карткою. Таким чином власник, наприклад, магазину виявляє лояльність до своїх клієнтів. Адже інколи виникають ситуації, коли потрібно розрахуватися вкредит. Щоб не записувати клієнта “на хрестик” власник дає йому змогу розрахуватися картою і при цьому зекономити на відсотках від користування кредитним лімітом, або ще й дозволяє отримати дадатковий дохід від покупки за допомогою “Бонус+”. Завдяки еквайрингу підприємець не тільки підвищуєте суму середнього чека та збільшує товарообіг, але також зменшує ймовірність шахрайства з боку покупця (фальшиві купюри) або персоналу.

Щорічно зростання платежів за картками становить 40–50%. Не приймати картки до оплати – означає програти конкурентам!

Житомирським регіональним управлінням ПриватБанку в області встановлено та обслуговується понад 2500 платіжних POS-терміналів, з них із програмою Бонус+ - 1250. Працює 550 терміналів самообслуговування та банкоматів, функціонує 68 банківських відділень. Здійснити покупки за допомогою “Оплати частинами” можна у більш як 600 магазинах області. Власниками кредитних карток ПриватБанку є 260 000 мешканців Житомирщини, отримують заробітню плату на картки ПриватБанку 110 тис. наших земляків.

Житомирські новини