RSS
Четвер, 28 вересня 2023, 07:12
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Владимир Пехов: Совместными усилиями сможем решить все проблемы

05.12.2013 21:43

Связь народного депутата Украины с избирателями должен быть постоянный . В этом убежден Владимир Пехов . Он снова встретился со своими избирателями - на этот раз в Лугинском районе. Причиной такой встречи стало обращение жителей села Лугинки и военного городка Армейское с просьбой оказать помощь для завершения работ по благоустройству сельского кладбища . Совместными усилиями местной общины удалось частично обустроить ограждение на кладбище , однако для завершения работ собранных средств местных жителей не хватает .

«В городах , поселках и селах округа есть много проблем , которые требуют решения , - отметил народный избранник , - средств государственного и местного бюджетов на все не хватает . Не все в состоянии решить и народный депутат Украины . Поэтому такая инициатива местной общины , такая активная гражданская позиция заслуживает большого уважения и является примером для подражания». Народным депутатом Украины отмечено , что он помогал , помогает и будет помогать своим избирателям по мере своих возможностей , поэтому с большим удовольствием присоединился к общему делу - благоустройству кладбища .

Активистка местной общины , частный предприниматель Людмила Гордейчук , усилиями которой был организован работы по обустройству ограждения , поблагодарила народному депутату Украины « за добрые дела и за большую помощь в решении нашей проблемы». Она также выразила поддержку деятельности народного избранника и пожелала успехов в депутатской деятельности .

В свою очередь Владимир Пехов поблагодарил местных общин активность и инициативность в решении местных проблем , за то , что "не медлите , за то , что умеете самоорганизоваться ». Он подчеркнул , что «нашими совместными усилиями - вашими как представителями местной общины и моими - как вашим избранником и представителем в парламенте эффективно решаться дела». Ведь благодаря энтузиазму неравнодушных людей и осуществляются все заветные мечты , подытожил он.

Житомирские новости

Житомирські новини