RSS
Субота, 15 червня 2024, 03:58
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

Владимир Пехов: Совместными усилиями сможем решить все проблемы

05.12.2013 21:43

Связь народного депутата Украины с избирателями должен быть постоянный . В этом убежден Владимир Пехов . Он снова встретился со своими избирателями - на этот раз в Лугинском районе. Причиной такой встречи стало обращение жителей села Лугинки и военного городка Армейское с просьбой оказать помощь для завершения работ по благоустройству сельского кладбища . Совместными усилиями местной общины удалось частично обустроить ограждение на кладбище , однако для завершения работ собранных средств местных жителей не хватает .

«В городах , поселках и селах округа есть много проблем , которые требуют решения , - отметил народный избранник , - средств государственного и местного бюджетов на все не хватает . Не все в состоянии решить и народный депутат Украины . Поэтому такая инициатива местной общины , такая активная гражданская позиция заслуживает большого уважения и является примером для подражания». Народным депутатом Украины отмечено , что он помогал , помогает и будет помогать своим избирателям по мере своих возможностей , поэтому с большим удовольствием присоединился к общему делу - благоустройству кладбища .

Активистка местной общины , частный предприниматель Людмила Гордейчук , усилиями которой был организован работы по обустройству ограждения , поблагодарила народному депутату Украины « за добрые дела и за большую помощь в решении нашей проблемы». Она также выразила поддержку деятельности народного избранника и пожелала успехов в депутатской деятельности .

В свою очередь Владимир Пехов поблагодарил местных общин активность и инициативность в решении местных проблем , за то , что "не медлите , за то , что умеете самоорганизоваться ». Он подчеркнул , что «нашими совместными усилиями - вашими как представителями местной общины и моими - как вашим избранником и представителем в парламенте эффективно решаться дела». Ведь благодаря энтузиазму неравнодушных людей и осуществляются все заветные мечты , подытожил он.

Житомирские новости

Житомирські новини