RSS
Четвер, 21 лютого 2019, 18:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Микола Череднік
​Про районні ради у Житомирі

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійснос...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Євгеній Демчик: «Житомиру надто дорого обходиться заступник мера Ткачук»

11.03.2016 12:58

Новини Житомира - У Житомирі пройшов транспортний форум за ініціативи заступника міського голови Дмитра Ткачука, на якому презентували транспортну концепцію міста. Ми попросили прокоментувати запропоновані нововведення нинішнього профільного заступника мера, його попередника, Євгенія Демчика.

- Нещодавно в Житомирі пройшов транспортний форум, як ви можете оцінити його результати?
- Я не був на форумі особисто, але, звичайно, слідкував за новинами. Мені дивно було читати, наприклад, про те, що влада вперше задумалась про вело та пішохідні доріжки, адже коли я був заступником, ми готували саме таку концепцію розвитку транспортної системи міста. Вона була презентована на сесії міської ради і нинішній заступник мера Дмитро Ткачук був на ній присутній.
Окрім зазначеного, ми ще пропонували систему єдиного квитка, яка зараз у презентації на форумі виглядає абсолютно інакше.

- Що ви маєте на увазі?
- Ткачук хоче вводити єдиний квиток лише в ТТУ. Це абсолютно недоцільно і така концепція вже провалилась у Києві. Ми ж пропонували створити комунальне підприємство по збору виручки в усіх видах транспорту, в тому числі і в маршрутках, встановити обладнання і самим збирати виручку. А перевізникам і ТТУ оплачувати кілометри пробігу і виконання графіків. Проїхав свої кілометри, виконав графіки, дотримувався інтервалу руху – отримай свої кошти. Тільки при такій системі квиток стане дійсно “єдиним” і його запровадження не зустріне супротив від перевізників, а навпаки вони ще і погодяться фінансово допомогти запровадженню такої системи. До речі, в це підприємство змогли б перейти працювати контролерами і кондуктори з ТТУ. Це також могло б допомогти вирішити проблеми з перевезеннями пільговиків. Вони б також мали електронний квиток зі спеціальною програмою.
Це вигідно і житомирянам, і перевізникам. Житомиряни можуть обирати будь-який зручний для себе транспорт. 
Тільки в такому вигляді єдиний квиток буде ефективно працювати. Вводити його для ТТУ – це просто витрата бюджетних коштів, яка не дасть результатів.

- Влада постійно говорить про пріоритет комунального транспорту. Так було і коли ви були заступником, і з вашим наступником. Коли ці слова були ближчі до реальності?
- ТТУ – це, звичайно, окрема тема транспортної концепції. Щоб відповідь на ваше запитання була зрозумілою, наведу декілька цифр. За рахунок оптимізації маршрутів та розмежування зупинок, яке ми робили, виручка ТТУ підвищилась до 97-100 тис. гривень в день. Зараз ледь збирають 80 тис. гривень. За 5 днів, коли з Київської забрали маршрутки, ми додатково зібрали 85 тис. гривень. І якщо б транспорт продовжив працювати по такій схемі, то це були додаткові 5 млн. гривень на рік, які би практично покрили проблеми ТТУ.

- Чому концепція змінилась? Адже тоді ви працювали з Сергієм Сухомлиним, як із першим заступником, тепер він – міський голова. Тоді він підтримував ваше бачення?
- Так, тоді ми все це погоджували і Сергій Іванович бачив розвиток транспорту міста так само. Для мене загадка, якщо чесно, що змінилось і чому він надав Дмитру Ткачуку такі повноваження, коли він може перекреслювати напрацювання та вводити щось абсолютно недоцільне та ще й позиціонувати це як щось нове і ледь не революційне. А насправді, це відкидає розвиток транспортної структури міста, як мінімум, на 3 роки назад.
Мені не зрозуміло, чому зараз закривають очі на той відкат по виручкам, який відбувся в ТТУ з 97- 100 до 80 тис. гривень в день. Мені здається, що мій наступник дорого обходиться місту з огляду на зарплату понад 10 тис. гривень та ті збитки, які під його керівництвом несе комунальне підприємство. Я сподіваюсь, що це тимчасова ситуація, хоча вона вже затягнулась на 3 місяці, і Сергій Сухомлин нарешті зверне увагу на дії свого заступника.

Житомирські новини