RSS
Четвер, 1 грудня 2022, 19:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
17 листопада 2022 року Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №787/2022 призначив нового керівника Управління Служби безпеки України в Житомирській області.
Генераторні станції, які планує закупити місто, покликані забезпечити стабільну роботу житлово-комунального сектору.
Дякуємо всій команді, які від початку війни і до тепер невтомно допомагають в пошуку та постачанні різнопланової допомоги для міста Житомир та інших міст України
Повернувся після зустрічі з «Рамштайну». Всі в захваті від України. У захваті від подвигу і військових, і цивільних. Те, що ми робимо спільно — змінює хід історії.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі  замайорить  дата, яка у свідомості  багатьох...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»

06.04.2022 17:29

Новини Житомира - Житомир сьогодні є першим містом в Україні, яке вимагає Всесвітньої організації, від всіх мерів міст виключити з глобальної ініціативи Угоди мерів білоруські міста.

Про це повідомляє Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. За його словами в Білорусі немає міських голів, а є лише «назначенці», яких «бацько» Лукашенко поставив керувати своїми містами.

«Багато років тому назад Житомир приєднався до глобальної ініціативи – Угода мерів. Це про клімат, це про майбутнє наших дітей. Серед підписантів цієї угоди сотні європейських міст з різних країн, і в тому числі міст з Білорусі. Підписантами цієї угоди були білоруські мери, ті мери міст, з яких злітали літаки, чи базувалися російські війська. З яких запускають ракети в тому числі і по Житомиру. Житомиру був одним із перших міст в Україні, які приєдналися до даної ініціативи. І Житомир сьогодні є першим містом в Україні, яке вимагає Всесвітньої організації, від всіх мерів виключити з цієї Угоди білоруські міста, бо там немає мерів. Там є «назначенці», яких «бацько» поставив керувати своїми містами. Ми їх – не чули. Натомість чули їх ракети!», - наголосив Сергій Сухомлин.

Житомирські новини