RSS
Середа, 15 січня 2025, 10:49
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

В Житомирі впроваджують нову технологію ізоляції дахів. ФОТО

16.01.2014 11:15

Сучасну технологію гідроізоляції дахів багатоповерхових панельних будинків почали впроваджувати в Житомирі. Замість єврорубероїду на дах будуть напилювати пінополіуретан - синтетичний пористий полімер. Тонкий його шар має високу стійкість, гарні гідро- і тепло- і навіть звукоізоляційні властивості. Щільність плівки дозволяє безперешкодно по ньому ходити та обслуговувати устаткування, розташоване на покрівлях. А гарантія на покриття становить більше 30 років.

Першим будинком в місті, де випробували новий метод гідроізоляції покрівлі, стала багатоповерхівка на вулиці Котовського 71/105. Віднедавна його яскраво-червоний дах став добре помітний ще здалеку, особливо на фоні сірих сусідніх багатоповерхівок. В середу, 15 січня, відремонтовану покрівлю проінспектував міський голова Житомира Володимир Дебой, аби особисто поспілкуватися із мешканцями будинку, підрядниками та перевірити якість роботи.

- Це вдалий проект я вважаю. Хай вартість нового покриття трохи більша за ціну руберойду. Але тут і гарантія 30 років - це дуже важливо. На цей дах потрібно обов'язково повернутися навесні і подивитися, як буде працювати нове покриття. Тоді ми зможемо прийняти рішення про гідроізоляцією за цією технологією інших будинків, - сказав Володимир Дебой.

- Ця технологія сучасна, надійна і економічна. Вона застосовується для гідроізоляції навіть басейнів і при будівництві кораблів, - запевнила Світлана Півоварова, начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради. - Для гідроізоляції дах очищується, обезжирюється і на поверхню напилюється поліуретанова піна. Вона затвердіває буквально за десять хвилин. Плівка, що утворюється, надзвичайно надійна. Гарантія на таке покриття - 30 років. Воно не лише надійно захищає від вологи і протікань, а й виконує теплоізоляційну функцію. Покриттю не страшні ні морози ні сонце, воно не горить і не плавиться.

Що цікаво, саме покриття - біле. Але йому можна надати будь-який колір за бажанням замовника.

- Так вийшло, що я обирала колір і Мені сподобався червоний. А так дах може бути синій, жовтий, зелений чи якийсь інший, - розповіла Світлана Півоварова.

Щодо вартості покриття, то площа даху - 2400 метрів квадратних. Заізолювати таку площу коштувало місту трохи більше як 500 тисяч грн. Один метр квадратний коштує 240 гривень. В той час як метр квадратний єврорубероїду коштує 150 гривень і він тримається відсили чотири роки.

Мешканці задоволені новим покриттям - дах перестав текти.

- В мене і у сусідів раніше постійно протікав дах. Зараз, на щастя, вже ніяких проблем немає, нічого не тече, - розповіла Зинаїда Миколаївна, мешканка 9 поверху будинку.

- Коли йшов дощ, то вода підтоплювала квартири не лише на останньому, а на восьмому-сьомому поверсі. Це жах, що творилося. Причому таке було майже одразу, як будинок здали в експлуатацію в 1991 році. Дах постійно латали, але це ненадовго допомагало. В нас дуже специфічний дах. Будемо сподіватися, що тепер проблему буде вирішено надовго, - каже Галина Шевчук, старша по будинку.

Цей будинок - експерементальний. Якщо все буде гаразд, згодом таке покриття може з'явитися й на інших панельних будинках Житомира. За словами Світлани Півоварової, в місті їх більше 50. Це вся верхня і нижня Польова, будинки на Лесі Українки і на Богунії. До речі, саме тому пілотним став будинок на вулиці Котовського, 71/105. Він єдиний, який розташований практично в центральній частині міста. Крім того, він був одним із найпроблемніших. Тут вода затікала з дев'ятого по п'ятий поверх. 

Житомирські новини

Житомирські новини