RSS
Понеділок, 4 березня 2024, 20:54
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

11 золотих медалей здобула команду Житомирщини на чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств

17.05.2023 11:00

Житомирські новини - 11 золотих медалей здобула команду Житомирщини на чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств. В змаганнях, які проходили в Києві, були команди з 18 областей країни, повідомила на сайті Житомирська ОВА.

В команді Житомирської області були спортсмени із житомирської "Школи юних десантників" та Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, йдеться в дописі. Всього на чемпіонаті близько 450 спортсменів змагалися по дисципліні "бойове двоборство", визначали найсильніших у стрільбі та у всестильовому двобої.

Всього команда Житомирщини завоювала 20 медалей:

11 золотих;
4 срібні;
5 бронзових.

Чемпіонами України в 2023 році стали: Владислав Кривенко, Максим Іванченко, Нікіта Гапонько, Роман Галицький, Ілля Колеснік, Артем Романенко, Микола Логвінчук, Максим Костюк, Денис Коротун, Аліна Ратошнюк.

Віце-чемпіони: Максим Чернишов, Назарій Нагорнюк та Ольга Бондарчук.

Призери змагань: Максим Горовенко, Ігор Черняк, Вікторія Корнійчук, Аніта Канавець.

Житомирські новини