RSS
Понеділок, 20 травня 2024, 17:50
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

15 дітей пільгових категорій з Коростенського району вирушили на відпочинок та оздоровлення до Міжнародного дитячого центру “Артек”

25.04.2024 11:34

Житомирські новини - Ця ініціатива стала можливою завдяки фінансовій підтримці Міністерства соціальної політики, яке виділило кошти для забезпечення дітей з пільгових категорій можливістю брати участь у тематичній зміні під назвою “Ми – незламні Українці!”.

 

 

Поїздка до дитячого центру “Артек”- це не просто спосіб розважитися та відпочити, а й важлива можливість для фізичного, емоційного та соціального розвитку. У цьому змішаному процесі вони вивчатимуть щось нове, розвиватимуться в різних напрямках, будуть знайомитися з однолітками з інших регіонів України, а головне – позитивно відчуватимуть атмосферу взаєморозуміння та творчості.

 

 

Загалом такі ініціативи свідчать про те, що уряд та громадські організації віддають перевагу розвитку та дбайливому ставленню до молодого покоління. Діти — це про майбутнє нації, а й , яке потребує уваги та догляду. У відповідь на це, влада та громади вкладають значні зусилля та ресурси в створення сприятливих умов для їхнього розвитку, відпочинку та оздоровлення.

 

 

Довідково. У 2014 році після окупації Росією Криму український дитячий табір “Артек” вимушено розмістили під Києвом, а з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну заклад евакуювали з Київської області до Закарпаття.

 

 

Сам табір відкрили ще 16 червня 1925 року, а у 2006 році “Артек” став єдиним у світі дитячим центром, якому було присвоєно статус “Під егідою ЮНЕСКО”.

Житомирські новини