RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 13:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

24 спортивні майданчики зі штучним покриттям з’явилися на Житомирщині за останні 3 роки

10.02.2019 10:24

Житомирські новини - Упродовж 2016-2018 років на спортивній карті Житомирщини з’явилося 24 спортивні майданчики зі штучним покриттям. Про це повідомляє департамент регіонального розвитку облдержадміністрації.

16 спортивних майданчиків вже готові, ще на 8 завершують роботи.

Зокрема, спортивні майданчики є:
смт Нова Борова Хорошівського району – 2;
с. Тетерівка Житомирського району;
с. Андрушки Попільнянського району;
с. Стрибіж Пулинського району;
с. Курне Пулинського району;
смт Озерне Житомирського району;
смт Червоне Андрушівського району;
с. Жабче Коростенського району;
с. Новоселиця Попільнянського району;
с. Ліщин Житомирського району;
с. Високе Черняхівського району;
м. Баранівка;
м. Овруч – 2;
на стадіоні «Спартак» у м. Житомир.

Продовжуються роботи у КЗ «Житомирський ліцей-інтернат для обдарованих дітей» у м. Житомир, у м. Чуднів, смт Брусилів, смт Пулини, с. Кошелівка Пулинського району, смт Лугини, с. Троковичі Черняхівського району, с. Рижани Хорошівського району.

Будівництво таких об’єктів відбувається за кошти ДФРР та державної програми з будівництва спортивних майданчиків зі співфінансуванням з місцевих бюджетів.

Штучне покриття на майданчиках дає можливість займатися спортом у будь-яку пору року та необмежену кількість разів, адже не потрібно чекати природного відновлення покриття після гри. Це дозволяє розвивати у сільській місцевості команди з футболу, волейболу, баскетболу та інших видів спорту, долучати дітей та дорослих до здорового способу життя.

Будівництво мультифункціональних спортивних майданчиків буде продовжуватися у 2019 році. Для цього у державному бюджетів передбачена субвенція місцевим бюджетам у розмірі 200 млн грн.

Житомирські новини