RSS
П'ятниця, 26 червня 2026, 20:04
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Участь у нараді взяли представники оперативного командування «Північ», керівники правоохоронних органів області, районних військових адміністрацій та відповідальних структур. Під час засідання детально обговорили комплекс заходів, спрямованих на посилення обороноздатності регіону, підтримку підрозділів Сил оборони України та забезпечення ефективної взаємодії всіх органів влади.
12 червня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко вручив державні нагороди ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людям, які у 1986 році, ризикуючи власним життям і здоров’ям, стали на захист України та всього світу від масштабної ядерної катастрофи.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

26,6 млн. державних коштів — для розвитку професійної освіти Житомирської області

05.05.2025 10:12

У межах проєкту «100 майстерень» триває оновлення навчально-практичної бази . Чотири заклади Житомирської області отримають фінансування на модернізацію майстерень. Загальна сума субвенції — 26,6 млн грн.

Заклади-отримувачі субвенції:

Державний навчальний заклад «Малинський професійний ліцей»;
Малинський фаховий коледж;
Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права;
Професійно-технологічний коледж міста Житомира;

В оновлених просторах учні зможуть опановувати сучасні професії, зокрема:


– кухар шкільного харчування, кухар дитячого харчування, кухар закладу освіти, кухар, кондитер, пекар, офіціант;

– оператор лісозаготівельного устаткування (харвестер, хорвардер), лісоруб; верстатник деревообробних верстатів; експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу, слюсар-ремонтник;

– машинобудування (технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях, сучасні комп’ютерні технології в машинобудуванні, хімічне і нафтове машинобудування, експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв);

– верстатник широкого профілю, токар, фрезерувальник, оператор верстатів з програмним керуванням, налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням;

– зможемо навчати десятки учнів та дорослих у сучасних умовах, що відповідають потребам ринку праці.

Оновлення майстерень — це інвестиція в регіон, у можливості молоді та зміцнення економіки України через освіту.

Житомирські новини