RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 23:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

29-річний чоловік з Житомирщини налагодив у Києві схему незаконного виїзду призовників за кордон

02.02.2023 11:43

Житомирські новини - За оплату у розмірі від 6 000 до 7 000 доларів США порушник підробляв документи та вносив недостовірні дані про осіб призовного віку до електронної системи «Шлях», що надавало їм змогу безперешкодно перетинати державний кордон. Наступні дев’ять років організатор злочинної схеми може провести за ґратами.

Відділом розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління поліції Києва спільно із працівниками Служби безпеки України викрито незаконну діяльність 29-річного уродженця Житомирської області, який налагодив у столиці незаконний механізм для перетину держкордону військовозобов’язаними громадянами.

«Встановлено, що мешканець міста Ірпінь, 1994 року народження, вносив недостовірні дані про осіб призовного віку до електронної системи «Шлях», що надавало їм змогу безперешкодно перетинати державний кордон. Також він підробляв документи про наявність у призовників трьох і більше маленьких дітей, що теж давало можливість безперешкодного перетину держкордону. Крім того ми задокументували, що за надання незаконних послуг чоловік отримував від «клієнтів» 6 000-7 000 доларів США, в залежності від виду фейкового документа», - повідомив начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління столичного главку поліції Вадим Коломієць.

Одразу після чергової передачі виготовлених фігурантом підроблених документів та отримання грошової винагороди поліцейські затримали його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури слідчі повідомили фігурантові про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України – сприяння у незаконному переправленні осіб через державний кордон України, шляхом надання засобів, вчинене з корисливих мотивів. Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.

Житомирські новини
Теги: