RSS
Середа, 10 грудня 2025, 11:20
Суспільно-інформаційний ресурс громади
08 грудня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко взяв участь у XLII Генеральній асамблеї НОК України, під час якої було підбито підсумки роботи за 2025 рік та визначено ключові завдання на наступний період.
Сьогодні, 05 грудня, у Міжнародний день волонтера в Житомирі відбулися урочистості з нагоди вшанування волонтерів Житомирської області.
Сьогодні, 01 грудня, на Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам, які віддали своє життя за нашу свободу, державу та майбутнє. У заході взяли участь начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та його заступник з питань взаємодії з правоохоронними орнганами Олександр Федько.
Президент України Володимир Зеленський нагородив відзнакою «Майбутнє України» двох школярів із Житомирщини: Онищука Максима та Марченка Нікіту. Обидва хлопці навчаються у Неділищенській гімназії Барашівської сільської ради.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

50-річний житель Бердичева вбив власну матір

19.06.2024 23:33

Житомирські новини - Нагадаємо, на початку квітня до поліції надійшло повідомлення про смерть 71-річної жінки, яку виявили за місцем проживання з тілесними ушкодженнями. Тоді ж поліцейські затримали за підозрою у причетності до вбивства 50-річного сина загиблої.

Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, давав суперечливі покази й всіляко намагався переконати правоохоронців у своїй непричетності до смерті жінки. Він розповідав, що коли прокинувся, матір нібито вже була мертвою.

За висновками експертів смерть жінки настала від гострої крововтрати через рубані рани голови та тулуба.

Поліцейські зібрали докази, які засвідчили причетність затриманого до завдання смертельних травм матері.

Слідчі кваліфікували дії чоловіка за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України та 18 червня вручили йому обвинувальний акт.

Нині матеріали кримінального провадження направлено до суду. Процесуальне керівництво здійснювала Бердичівська окружна прокуратура.

За вчинене обвинуваченому загрожує ув’язнення строком від 7 до 15 років.

Житомирські новини