RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 14:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

84 вимушені переселенці вже знайшли роботу на Житомирщині з допомогою служби зайнятості

18.05.2022 09:39

Житомирські новини - Станом на 12 травня у підрозділах Житомирської обласної служби зайнятості були зареєстровані 513 внутрішньо переміщених осіб. А 84 вимушені переселенці з допомогою служби зайнятості вже влаштувались на роботу. Вони заповнили актуальні вакансії на підприємствах різних сфер діяльності.

Знайшли нових працівників кілька лікарень області, швейні фабрики, великі й малі промислові підприємства, центри поштового зв´язку, комунальні підприємства, фермерські господарства та приватні підприємці. Найбільше серед переселенців, які вже працюють на Житомирщині, - швачок, водіїв, слюсарів, продавців, комплектувальників проводів, підсобних працівників.

Багатьом із переміщених співвітчизників вдалося знайти в нашій області роботу за своєю професією чи спеціальністю. Серед таких - фахівець із ландшафтного дизайну, юристи, лікарі, зокрема хірург і стоматологи, інженер-конструктор, менеджери-управителі, начальник цеху, соціальний працівник та ін.

Нагадаємо: відповідно до останніх законодавчих змін, на час дії воєнного стану внутрішньо переміщеним особам статус безробітного надається без застосування звичайних вимог. Можуть зареєструватися також внутрішньо переміщені особи, які не розірвали трудові відносини з роботодавцем. Вони можуть зробити це в односторонньому порядку, подавши до центру зайнятості заяву на ім'я роботодавця. У свою чергу центр зайнятості повідомить про це роботодавця, Пенсійний фонд та територіальний орган Державної податкової служби (будь-яким засобом комунікації). Датою звільнення в такому разі вважається наступний день після подання заяви.

Житомирські новини