RSS
Субота, 20 квітня 2024, 05:25
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

920 тис грн зарплати вже виплачено учасникам «Армії відновлення» на Житомирщині

03.05.2023 21:20

Житомирські новини - Житомирщина продовжує брати участь у проєкті «Армія відновлення», який стартував в Україні восени 2022 року з метою залучення людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт. З безробітними укладається строковий трудовий договір на період виконання зазначених робіт.

До суспільно корисних робіт цьогоріч вже долучилися 161 особа, яка має статус безробітного і перебуває на обліку в службі зайнятості понад 30 днів. Після завершення робіт їм буде виплачено заробітну плату на загальну суму понад 920 тис. грн., що фінансується із державного страхового фонду на випадок безробіття. Оплата праці не може бути нижчою за мінімальну зарплату (6700 гривень за місяць роботи).

Роботи проводяться у 20 об’єднаних територіальних громадах, які визначили їх види відповідно до місцевих потреб, а також підприємств-замовників. Найбільше людей залучили у Волицькій (28), Чуднівській (25), Любарській (17) та Хорошівській (16) громадах Житомирського району.

Люди, які беруть участь у суспільно корисних роботах, надають допомогу вразливим верствам населення та постраждалим внаслідок бойових дій. Вони обладнують та обслуговують пункти незламності, забезпечують функціонування місць для внутрішніх переселенців, заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки, підтримують у готовності захисні споруди, у тому числі цивільного захисту, пристосовують існуючі наземні приміщення під найпростіші укриття тощо.

До виконання суспільно корисних робіт в межах проєкту «Армія відновлення» долучилися майже 15 тис. безробітних у 16 регіонах України. За виконання робіт «Армією відновлення» держава виплатила безробітним майже 100 млн гривень.

Довідкова інформація щодо суспільно корисних робіт - у відділі активних програм зайнятості обласного центру зайнятості за тел. (0412) 43-20-37.

Житомирські новини