RSS
П'ятниця, 18 січня 2019, 00:01
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Під час засідання Ради регіонального розвитку результати 4 років децентралізації на прикладі конкретних громад.
«Нова українська школа – це та реформа, яка спрямована на майбутнє, це реформа, викликана сьогоденням. І наше завдання ,як влади, - зробити все можливе для її успішної реалізації». – зазначив Володимир Ширма під час вручення техніки.
Микола Череднік
Бюджет участі без участі

Бюджет участі, або партисипативний бюджет, прийшов до нас із ЄС. Років п’ять тому про подібну ...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

Баранівським лісівникам жолудь допомагали збирати школярі

01.11.2018 11:15

Житомирські новини - Вирощувати здорові, високопродуктивні ліси – саме такі пріоритети в своїй роботі визначили працівники Баранівського держлісгоспу. Відтак збір насіння, висівання, вирощування садивного матеріалу, садіння, догляди – все тут робиться на совість, під пильним оком професіоналів, справжніх знавців своєї справи.


Нині в лісгоспі – гаряча пора: збір насіння та висівання в розсадниках.


«Із заготівлею жолудя ми вже впоралися, - зазначає директор лісгоспу Анатолій Остудімов. - Зібрали 6 тонн насіння дуба звичайного та 700 кг дуба червоного. У цій справі маємо гарних помічників – школярів. Діти із задоволенням долучаються до цієї роботи, і батьки задоволені: не за гаджетами сидять, а роблять корисну справу. Так в Адамівському лісництві девятикласники Довбиської школи-інтернату допомагали і заготовляти жолудь і висівати його в розсаднику. Спільними зусиллями виконані посіви на площі близько 1гектара.»


Поряд з цим в лісгоспі ще продовжується заготівля супутніх порід: клена гостролистого, липи дрібнолистої, ясена та чагарників.


Аби розширювати біорізноманіття у лісах підприємства, баранівські лісівники зібрали насіння з дубів, що ростуть в Довбиському дендропарку. Тепер, хоч і в невеликій кількості, та все ж мають жолудь дуба болотного, каштанолистого та пухнастого.

Наталія Горай

Житомирські новини