RSS
Середа, 21 листопада 2018, 08:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
«Нова українська школа – це та реформа, яка спрямована на майбутнє, це реформа, викликана сьогоденням. І наше завдання ,як влади, - зробити все можливе для її успішної реалізації». – зазначив Володимир Ширма під час вручення техніки.
Голів громад цікавили питання фінансування процесу впровадження реформи вторинної ланки, адже у 2019 році стартує активна фаза трансформації спеціалізованих закладів. 
У рамках робочого візиту до Житомирщини дружина Президента Марина Порошенко презентувала бюро змін «Дитяча Демократія» та оголосила конкурс із відбору молоді до участі у цьому проекті.
Релігійна організація «Делегатура Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-католицької церкви в Україні» збудує нову школу у Житомирі.
Микола Череднік
Чергова тарифна брехня

Про збільшення тарифів було відомо ще півроку тому. Вже тоді була інформація про збільшення вартості...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Баранівським лісівникам жолудь допомагали збирати школярі

01.11.2018 11:15

Житомирські новини - Вирощувати здорові, високопродуктивні ліси – саме такі пріоритети в своїй роботі визначили працівники Баранівського держлісгоспу. Відтак збір насіння, висівання, вирощування садивного матеріалу, садіння, догляди – все тут робиться на совість, під пильним оком професіоналів, справжніх знавців своєї справи.


Нині в лісгоспі – гаряча пора: збір насіння та висівання в розсадниках.


«Із заготівлею жолудя ми вже впоралися, - зазначає директор лісгоспу Анатолій Остудімов. - Зібрали 6 тонн насіння дуба звичайного та 700 кг дуба червоного. У цій справі маємо гарних помічників – школярів. Діти із задоволенням долучаються до цієї роботи, і батьки задоволені: не за гаджетами сидять, а роблять корисну справу. Так в Адамівському лісництві девятикласники Довбиської школи-інтернату допомагали і заготовляти жолудь і висівати його в розсаднику. Спільними зусиллями виконані посіви на площі близько 1гектара.»


Поряд з цим в лісгоспі ще продовжується заготівля супутніх порід: клена гостролистого, липи дрібнолистої, ясена та чагарників.


Аби розширювати біорізноманіття у лісах підприємства, баранівські лісівники зібрали насіння з дубів, що ростуть в Довбиському дендропарку. Тепер, хоч і в невеликій кількості, та все ж мають жолудь дуба болотного, каштанолистого та пухнастого.

Наталія Горай

Житомирські новини