RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:05
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Чотири громади Житомирщини отримали сучасну техніку та інструменти від програми «U-LEAD з Європою»

04.07.2024 23:43

Житомирські новини - В рамках проєкту «Зміцнення місцевої стійкості: Підтримка аварійних ремонтів у громадах» Програми «U-LEAD з Європою» чотири громади Житомирщини отримали значну підтримку у вигляді техніки та наборів інструментів. Зокрема Гладковицька, Малинська, Овруцька та Народицька громади отримали будівельні інструменти, електродрилі, бензопили, перфоратори, шліфувальні машинки та генератори.

 

 

Транспорт — для кожної громад різний. Серед одиниць техніки пікап, компактний навантажувач, самоскид з краном та мінібуси. Ці інструменти та техніка були надані міським, селищним та сільським радам, які надалі рішенням сесій передадуть їх комунальним підприємствам громад.

 

 

Керівник регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Житомирській області Василь Невмержицький, зазначив, що ця допомога є надзвичайно важливою для місцевих громад. Вона дозволить оперативно реагувати на аварійні ситуації та покращити умови життя місцевих жителів. За його словами, такий проєкт є значним кроком до зміцнення місцевої стійкості та розвитку інфраструктури на місцевому рівні.

 

 

Програма «U-LEAD з Європою» спрямована на підтримку місцевого самоврядування та децентралізації в Україні. Її діяльність охоплює різні аспекти розвитку громад, зокрема, надання технічної допомоги, навчання та підтримку у сфері управління.

Житомирські новини