RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:14
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Данило Сич виборов срібло на чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів

01.07.2024 18:00

Житомирські новини - З 24 по 30 червня у місті Александрія (Єгипет), відбувся чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів. Це видатне спортивне змагання зібрало найкращих молодих спортсменів з усього світу, які продемонстрували свою майстерність у п’яти дисциплінах: верхова їзда, фехтування, стрільба, біг і плавання.

 

Особливу гордість викликає виступ збірної команди України, яка зуміла вибороти срібло в командному заліку. До складу нашої команди входив талановитий житомирянин Данило Сич, який разом зі своїми колегами по команді продемонстрував надзвичайну витривалість, майстерність і спортивний дух.

 

Данило Сич, не дивлячись на високу конкуренцію, показав видатні результати у всіх п’яти видах сучасного п’ятиборства, що сприяло загальному успіху команди. Ця перемога стала можливою завдяки злагодженій командній роботі, наполегливості та підтримці, яку спортсмени отримували як від своїх колег, так і від тренерів.

 

Особливу подяку хочемо висловити особистому тренеру Данила, Віталію Тищенку, за його невтомну працю, професіоналізм і відданість своїй справі. Завдяки його тренерській майстерності та підтримці, наші спортсмени змогли досягти таких високих результатів.

 

Цей вагомий результат на світовому чемпіонаті є не лише великою перемогою для збірної команди України, але й потужним стимулом для подальшого розвитку сучасного п’ятиборства в нашій країні. Наші спортсмени продемонстрували, що українська молодь здатна на великі звершення на світовій арені.

Житомирські новини