RSS
Вівторок, 23 липня 2019, 06:01
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У результаті ДТП травми отримала пасажирка автомобіля, яку було доставлено до реанімаційного відділення Малинської лікарні. На жаль, за годину жінка померла.
Натомість справжні зміни – це не обличчя, а підходи, які дозволяють запроваджувати затребувану якість життя, впевнений Володимир Гройсман.
На цьому наголосив начальник відділу енергоменеджменту Житомирської ОДА Геннадій Забродський 27 червня, під час семінару з енергоефективності.
Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Києві викрили службових осіб Баранівської міської ради Житомирської області під час отримання 30 000 гривень за виділення землі.
Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Микола Череднік
Політики мають перестати брехати і красти

Три тижні тому вирішив брати участь у дострокових виборах до парламенту. Я публічно звернувся за під...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Досвід Іршанської ОТГ по створення ЦНАПу переймали громади регіону

21.08.2018 17:30

Житомирські новини - 20 серпня 11 спеціалістів з питань адмінпослуг з 3 громад Житомирської області, разом із представниками Житомирської ОДА, взяли участь в навчальному візиті до ЦНАП у Іршанській ОТГ. Учасниками візитів стали фахівці виконавчих органів ОТГ, адміністратори ЦНАП та спеціалісти з надання послуг мешканцям.

В рамках заходу представники громад побачили як на практиці реалізуються інституційні механізми в ЦНАП, наприклад, інструменти інтеграції послуг, можливості гнучкого формування команди/персоналу ЦНАП з ефективним використанням наявних людських ресурсів, особливості створення віддалених робочих місць в ОТГ (в старостатах). Також учасники дізнались більше про інфраструктурні особливості створення ЦНАП: відкритий простір приміщень, безбарꞌєрність, умови для осіб з інвалідністю, місця для самообслуговування, куточки для дітей, супутні послуги в ЦНАП.

«Зараз ми створюємо свій ЦНАП. Фактично починаємо з самого початку, і в процесі роботи є питання, які важко вирішувати у зв’язку із відсутністю досвіду. В Іршанську ми побачили практичне вирішення таких проблем, і цей досвід є надважливим для нас», - переконаний Олександр Коржук, фахівець Любарської ОТГ.

Навчальний візит для обміну досвідом відбувся в рамках реалізації напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» в партнерстві з Центром розвитку місцевого самоврядування та Асоціацією ЦНАП.

На думку Вікторії Будницької, керівника ЦНАПу Іршанської ОТГ, досвід напрацьований у процесі створення Центру надання адміністративних послуг дозволить іншим громадам швидко та ефективно пройти етап створення та запуску установ.

«Ми готові ділитись своїм досвідом та практично допомагати нашим колегам. Реформа створює масу можливостей та переваг, які потрібно ефективно втілювати для зростання якості публічних сервісів, а це процес надскладний. За підтримки «Програми U-LEAD з Європою» ми отримали таку підтримку, сьогодні наша місія цим досвідом ділитись», - переконана Вікторія Будницька, керівник ЦНАПу Іршанської ОТГ.

Наразі на Житомирщині в рамках Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» у 2017 році було створено два ЦНАП у Іршанській та Червоненській громадах. Цього року перший етап відбору пройшли 4 громади це Попільнянська, Корнинська, Олевська та Станишівська ОТГ.

Житомирські новини