RSS
Четвер, 21 лютого 2019, 18:04
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Микола Череднік
​Про районні ради у Житомирі

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійснос...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Досвід Іршанської ОТГ по створення ЦНАПу переймали громади регіону

21.08.2018 17:30

Житомирські новини - 20 серпня 11 спеціалістів з питань адмінпослуг з 3 громад Житомирської області, разом із представниками Житомирської ОДА, взяли участь в навчальному візиті до ЦНАП у Іршанській ОТГ. Учасниками візитів стали фахівці виконавчих органів ОТГ, адміністратори ЦНАП та спеціалісти з надання послуг мешканцям.

В рамках заходу представники громад побачили як на практиці реалізуються інституційні механізми в ЦНАП, наприклад, інструменти інтеграції послуг, можливості гнучкого формування команди/персоналу ЦНАП з ефективним використанням наявних людських ресурсів, особливості створення віддалених робочих місць в ОТГ (в старостатах). Також учасники дізнались більше про інфраструктурні особливості створення ЦНАП: відкритий простір приміщень, безбарꞌєрність, умови для осіб з інвалідністю, місця для самообслуговування, куточки для дітей, супутні послуги в ЦНАП.

«Зараз ми створюємо свій ЦНАП. Фактично починаємо з самого початку, і в процесі роботи є питання, які важко вирішувати у зв’язку із відсутністю досвіду. В Іршанську ми побачили практичне вирішення таких проблем, і цей досвід є надважливим для нас», - переконаний Олександр Коржук, фахівець Любарської ОТГ.

Навчальний візит для обміну досвідом відбувся в рамках реалізації напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» в партнерстві з Центром розвитку місцевого самоврядування та Асоціацією ЦНАП.

На думку Вікторії Будницької, керівника ЦНАПу Іршанської ОТГ, досвід напрацьований у процесі створення Центру надання адміністративних послуг дозволить іншим громадам швидко та ефективно пройти етап створення та запуску установ.

«Ми готові ділитись своїм досвідом та практично допомагати нашим колегам. Реформа створює масу можливостей та переваг, які потрібно ефективно втілювати для зростання якості публічних сервісів, а це процес надскладний. За підтримки «Програми U-LEAD з Європою» ми отримали таку підтримку, сьогодні наша місія цим досвідом ділитись», - переконана Вікторія Будницька, керівник ЦНАПу Іршанської ОТГ.

Наразі на Житомирщині в рамках Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» у 2017 році було створено два ЦНАП у Іршанській та Червоненській громадах. Цього року перший етап відбору пройшли 4 громади це Попільнянська, Корнинська, Олевська та Станишівська ОТГ.

Житомирські новини