RSS
Вівторок, 1 грудня 2020, 20:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова обласної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та подякував депутатам за виявлену довіру.
Попередньо встановлено, що чоловік мав наміри вирішити підприємницькі питання на свою користь, усунувши свого бізнес-партнера.
Наразі підрядник приступив до виконання робіт другої черги: проводяться реконструкція човнової станції та облаштування території навколо.
За словами міського голови Сергія Сухомлина, попри рішення Кабміну повністю закрити школи, садочки, магазини та ринки в місті просто не можливо.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Двом житомирським та трьом коростенським спортсменам Президент призначив щомісячну стипендію

13.09.2020 22:26

Житомирські новини - Двом житомирським спортсменам з ВОЛЕЙБОЛУ та трьом коростенським спортсменам з ГОЛБОЛУ та їх тренерам призначено ЩОМІСЯЧНУ СТИПЕНДІЮ Президента України для ДІТЕЙ з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерам. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №389 від 11 вересня 2020 року.


Давайте знайомитись з нашими стипендіатами:
ДОБРОВОЛЬСЬКА Лілія, 2005 р.н., - резервний склад національної паралімпійської збірної команди України з голболу, чемпіонка всеукраїнських спортивних змагань з голболу. Учениця Житомирської спецшколи №1 для дітей з порушеннями зору.
ПАСІЧНИК Віталій, 2003 р.н., - КМСУ, кандидат до національної дефлімпійської збірної України з волейболу, чемпіон України.
Учень Березівської спецшколи для дітей з порушеннями слуху.
ХОДАКІВСЬКА Вероніка, 2005 р.н., - чемпіонка всеукраїнських спортивних змагань з голболу.
ХОШАБА Нікіта, 2003 р.н., - кандидат до складу національної паралімпійської збірної команди України з голболу, Учень Житомирської спецшколи №1 для дітей з порушеннями зору.
ЯНЧУК Денис, 2004 р.н., - кандидат до національної дефлімпійської збірної України з волейболу, чемпіон України. Учень Березівської спецшколи для дітей з порушеннями слуху.
СВІНЦІЦЬКИЙ Володимир Володимирович - ТРЕНЕР ЖОДЮСШі кандидатів до національної дефлімпійської збірної команди України з волейболу Пасічника В. та Янчука Д.
ХОДАКІВСЬКИЙ Сергій Павлович - ТРЕНЕР ЖОДЮСШі резервного складу та кандидатів до національної паралімпійської збірної команди України з голболу Хошаби Н., Ходаківської В. та Добровольскої Л.
Дуже приємна новина до Дня фізичної культури та спорту. Крок за кроком, з року в рік створюються умови для покращення результатів дітей з інвалідністю, а також їх тренерів, що значно сприяє розвитку паралімпійського і дефлімпійського руху.
ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО СИСТЕМИ ІНВАСПОРТ.
ЖИТОМИРСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВІДКРИТА ДЛЯ ВСІХ.
армспорт, бадмінтон, бочча, боротьба вільна, веслування академічне, волейбол, волейбол сидячи, волейбол пляжний, голбол, дзюдо, легка атлетика, карате, параканое, плавання, пауерліфтинг, регбі на візках, риболовний спорт, стрільба з лука, теніс настільний, футзал, шашки, шахи.

Житомирські новини