RSS
П'ятниця, 24 травня 2019, 04:05
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У Житомирі продовжується реконструкція обласного онкологічного диспансеру – тривають внутрішні роботи.
Рятувальниками проведено охолодження запірної арматури підземного резервуара та подано пінну атаку.
Сотрудники СБ Украины задокументировали получение сообщниками от местного частного предпринимателя двух «траншей» взятки по пятьсот американских долларов.
Також, за словами урядовця, Центр надаватиме підтримку й українцям з інших областей України, які потребуватимуть допомоги.
Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Мірон Степанюк
Шахраї, чи пастка для довірливих

В мережі Інтернет розміщується безліч пропозицій та обіцянок від Духовного центру «Відродження...

Микола Череднік
МІСЬКА РАДА ВЧЕРГОВЕ ПРИЙНЯЛА НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щепленн...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Геннадій Зубко: Жителі Житомирщини ведуть децентралізацію попереду країни

10.03.2019 22:20

Житомирські новини - Курс України на найближчі роки – це рух по тих реформах, які позитивно впливають на якість життя українців. І у найголовнішій реформі країни – децентралізації – Житомирщина є лідером, а жителі області ведуть її попереду всіх інших областей.

Про це сказав 6 березня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час Ради регіонального розвитку у м. Бердичів, до якого долучились і голова ОДА Ігор Гундич та народний депутат Олександр Ревега.

«Наша мета сьогодні – проговорити результати 5 років, які пройшли в України із 2014 року, з початку реформ, які були проголошені Президентом України. І визначити що маємо зробити у наступні 5 років. Для нас дуже важливо те, щоб ми рухались по тих реформах, які впливають на якість життя українців. Я дякую жителям Житомирської області, які сьогодні ведуть реформу децентралізації попереду всієї України. Сьогодні Житомирщина є лідером децентралізації за кількістю ОТГ, за кількістю людей, які там проживають, за кількістю територій. І найголовніше – на Житомирщині немає жодного району, де б не було створено громади. І за це я дякую вам», – наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр додав, що важливим напрямком для України є закріпленні у Конституції курсу на ЄС та НАТО, за який проголосували депутати Верховної Ради 7 лютого.

«Коли ми про зміни, то це Нова українська школа та Новий освітній простір, в якому враховані і безбар’єрність, і інклюзивність, і енергоефективність, і нові підходи до навчання, і футбольний майданчик. Житомирська область вже продемонструвала, які відбуваються ці зміни в освіті. Але головне не тепле приміщення, яскраві стіни та дизайн, а те, щоб діти мали вищі бали із ЗНО. Адже наші діти мають бути конкурентноспроможними тим, які зараз навчаються в європейських країнах», – зауважив Геннадій Зубко.

Також Геннадій Зубко передав Іллі Єфімову – сину бердичівлянина Єфімова Олексія, учаснику бойових дій на Світлодарській дузі – медаль «ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ», якою Указом Президента нагороджений його батько. Та подякував Олексію і його родині за патріотизм та мужність.

Житомирські новини