RSS
Субота, 12 жовтня 2024, 16:06
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО

Марк Рютте – новий генеральний секретар НАТО, заявив, що Україна є пріоритетом для останнього....

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Гранти для ветеранів: на Житомирщині – 60 схвалених бізнес-проєктів

25.08.2024 15:11

З початку дії програми «Гранти для ветеранів та членів їх сімей» жителі Житомирщини подали 154 заяви з власними бізнес-планами, 60 із яких після розгляду на регіональному рівні були схвалені Державним центром зайнятості до реалізації.

Загальна сума державних коштів, передбачених для грантерів, склала 28,9 млн грн. Середній розмір одного гранту – близько 480 тис грн.

Серед переможців - 36 учасників бойових дій і 24 дружини ветеранів. Більшість (37 грантерів) – діючі ФОПи, які вирішили масштабувати бізнес. Стартували у підприємництво з допомогою коштів держави 23 грантери (38%).

Цьогоріч кількість подавачів на «ветеранські» гранти, а відповідно – й переможців, зросла втричі: у 2023 році позитивні рішення отримали 16 заяв із 35-ти, з початку нинішнього – 44 зі 119-ти. Сума державних інвестицій також зросла майже втричі: близько 8 млн грн виділено торік і понад 21 млн - у 2024-му.

Бізнес-ідеї, які збираються втілити грантоотримувачі, - дуже різні. Це і відкриття магазинів, кав’ярень, салонів краси, розважальних та розвивальних центрів для дітей, м’ясопереробного, коптильного і пилорамного цехів, майстерні з виготовлення шкіряних аксесуарів, створення суші бару.

Це також вирощування тепличних овочів, зернових культур, виготовлення борошна, надання послуг із обробітку полів агродроном, організація вантажних перевезень і шиномонтажу, розширення швейної майстерні, ресторанного господарства і виробництва залізобетонних виробів.

Житомирські новини