RSS
Понеділок, 4 листопада 2024, 04:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни.

 Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни. Пут...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Грантова підтримка ветеранів та членів їхніх родин по програмі “Власна справа”. Скільки грантів на Житомирщині вже отримано?

17.09.2024 18:34

У Житомирській області активно впроваджується програма “Власна справа”, спрямована на підтримку ветеранів та членів їхніх родин у створенні власного бізнесу.

З початку дії програми вже схвалено 70 грантів для ветеранів та їхніх дружин на загальну суму 34 мільйони гривень, з яких лише у 2024 році було погоджено 54 гранти на суму 26 мільйонів гривень. Завдяки цим грантам буде створено 142 нових робочих місця, що є вагомим внеском у розвиток місцевої економіки та підтримку зайнятості.

Окрім основних грантів, програма передбачає також можливість отримання мікрогрантів для підтримки малого бізнесу. Загалом з початку реалізації програми видано 1038 мікрогрантів, з яких 390 припадають на 2024 рік. Мікрогранти сприяють не лише розвитку підприємництва, але й створенню нових робочих місць. За прогнозами, програма дозволить забезпечити 2168 робочих місць для мешканців Житомирщини та інших регіонів. Загальна сума мікрогрантів вже досягла 247 мільйонів гривень.

Програма “Власна справа” пропонує учасникам не лише фінансову допомогу, але й комплексну підтримку на всіх етапах підприємницької діяльності – від навчання до консультацій щодо маркетингу та бізнес-стратегії. Вона відкриває нові можливості для ветеранів і їхніх родин, забезпечуючи їм стабільність та можливість активно долучатися до відбудови економіки країни.

Таким чином, “Власна справа” є прикладом того, як державні ініціативи можуть сприяти розвитку підприємництва, створенню нових робочих місць та підтримці тих, хто зробив вагомий внесок у захист України.

Відповідно до умов програми, учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий з їх подружжя можуть отримати такі гранти:

250 тис грн – для ветерана за умови створення одного робочого місця;

500 тис грн – для другого з подружжя ветерана за умови створення двох робочих місць;

1 млн грн – для ветерана, який має досвід підприємницької діяльності, зареєстрований як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани.

Гранти у розмірі 500 тис. грн та 1 млн грн надаються за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто отримувач гранту має вкласти в свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.

Заявки на отримання гранту подаються через портал Дія разом з бізнес-планом.

Житомирські новини