RSS
Понеділок, 9 березня 2026, 22:38
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Під час обміну полоненими додому повернулися 200 українських захисників, серед них — 13 військових із Житомирщини. Про повернення повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

ГУ ДПС у Житомирській області: 99,43 % податкових накладних реєструються автоматично

25.02.2025 10:02

Створення сприятливих умов для ведення бізнесу, покращення обізнаності платників податку щодо причин зупинення реєстрації податкових накладних та порядку подання таблиці даних платника податку на додану вартість – є одне з пріоритетних завдань податкової служби області. З цією метою в Головному управлінні ДПС у Житомирській області, за дорученням Голови ДПС України Руслана Кравченка, почав свою роботу Консультаційний центр, де кожен суб’єкт господарювання може отримати інформаційну підтримку та допомогу.

Роботу Консультаційного центру (далі – Центр) забезпечують кваліфіковані працівники податкової служби області. На сьогодні ними вже проведено 162 консультаційних заходи, включаючи особисті зустрічі, семінари та телефонні консультації.

«Результатом активної роботи Центру є зменшення показника блокування податкових накладних, станом на середину лютого цей показник зменшився майже втричі. Крім того, 99,43 % податкових накладних/розрахунків коригування реєструються автоматично, що свідчить про налагоджену ефективну комунікацію податкової служби з бізнесом та комплексний підхід до вирішення проблем кожного платника» – підбиваючи перші підсумки зазначив очільник Головного управління ДПС у Житомирській області Олександр М`ясковський.

За його словами, окрема робота ведеться щодо запобігання зупинення податкових накладних системою СМКОР, зокрема подання таблиць даних платника податку на додану вартість. Завдяки проведеним заходам на сьогодні враховано майже 90% таблиць даних платника податку на додану вартість, що на 54% більше, ніж середній показник 2024 року.

«Налагодження дієвої взаємодії податкової служби з представниками бізнесу та громадськості в пріоритеті роботи податкової служби Житомирщини. Ми завжди відкриті до діалогу та прагнемо, щоб бізнес працював комфортно, без зайвих перешкод та блокувань!» – додав Олександр М`ясковський.

Нагадаємо, що робота Центру здійснюється за адресою: м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7 та за телефонами: (097) 001 18 57, (093) 421 37 90, (0412) 413 876, (0412) 413 882, 0 800 505 521.

Робота в цьому напрямку триває.

Житомирські новини