RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:17
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Как трактор с Житомирщины через Интернет «продавали» в Закарпатье

17.03.2015 11:23

Закарпатские новости - Только в течение суток от Интернет-мошенников пострадали сразу двое жителей Иршавщины. Потерпевшие добровольно отдали аферистам 11000 гривен собственных сбережений.
 
К 25-летней жительницы с. Ильница позвонил неизвестный мужчина, который назвался работником службы безопасности одного из банков. Мошенник попросил сообщить ему реквизиты банковской карты, якобы в целях безопасности самой владелицы. Женщина, не задумываясь, указала пин-код своей карты. В дальнейшем с ее счета было снято более 5000 гривен ...
 
35-летний житель с. Вильховка Иршавского района решил купить через Интернет-сеть трактор. Нашел то, что его интересовало, только аж в Житомирской области. Продавец обещал сам привезти трактор в Закарпатье, только покупатель должен компенсировать затраты на горючее ... Как ни странно, такое объяснение и далека расстоянии не отпугнули покупателя, и закарпатец честно перевел на указанный мошенником счет деньги в сумме 6000 гривен. В результате же связь с «продавцом» оборвался, а сам трактор так и не доехал до Закарпатья ...
 
Оба пострадавших обратились с заявлениями в милицию. Данные факты внесены в Единый учета по ч.1 ст.190 Уголовного кодекса Украины (мошенничество). За это предусмотрено наказание в виде штрафа до 50 необлагаемых минимумов доходов граждан, исправительные работы на срок до двух лет, или ограничение свободы на срок до трех лет.
 
Правоохранители раз советуют гражданам быть осторожными и никому не сообщать данные своей банковской карты. А за заказанные через Интернет Кстати рассчитывайтесь только после получения товара.

Житомирські новини
Теги: