RSS
Субота, 20 квітня 2024, 03:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Коростишівські авіамоделісти – одні з найкращих

23.07.2016 23:23

Коростишів, новини - Команда авіамоделістів Коростишівської МСЮТ гідно представила Житомирську область на щорічних всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту в класі кордових моделей, які нещодавно проходили на аеродромі Чайка, поблизу міста Київ.

Дмитро Бортник, Дмитро Бондаренко та Максим Бортник – юні коростишівці, що змагалися із чемпіонами України, Європи та світу, продемонструвавши високий рівень майстерності. У класі моделей-копій Дмитро Бондаренко зайняв 5 місце серед 19 учасників, виступаючи на моделі винищувача Р-39 «Аерокобра».

Серед пілотажних моделей коростишівці склали гідну конкуренцію моделям з більш потужними двигунами. Під час змагань не обійшлося і без прикрих несподіванок: швидкісна модель літака, якою керував Дмитро Бортник, на великій швидкості потерпіла аварію, що поклало край подальшій участі хлопця в змаганнях.

Організатори стверджують, що збираючись на змаганя зіштовхнулися з фінансовими труднощами: у всій області не знайшлось коштів, для відрядження команди коростишівських авіамоделістів до Київської області, але участь стала можлива завдяки фінансовій підтримці небайдужих людей: депутата обласної ради Миколи Марчинського, підприємців: Олександра Терещенка та Олександра Бовтонюка.

Приємним сюрпризом для юних конкурсантів стала безкоштовна екскурсія в Державний музей авіації, який знаходиться в аеропорту Київ-Жуляни. Це також стало можливо завдяки спонсорській підтримці. Під час екскурсії учасники мали змогу поглибити свої знання з історії авіації та посидіти за штурвалом справжніх літаків.

Адміністрація МСЮТ висловлює щиру подяку меценатам змагань за сприяння у розвитку науково-технічної творчості та підтримку обдарованої молоді. 

Александрович Наталія

Житомирські новини