RSS
Середа, 22 травня 2019, 19:40
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У Житомирі продовжується реконструкція обласного онкологічного диспансеру – тривають внутрішні роботи.
Рятувальниками проведено охолодження запірної арматури підземного резервуара та подано пінну атаку.
Сотрудники СБ Украины задокументировали получение сообщниками от местного частного предпринимателя двух «траншей» взятки по пятьсот американских долларов.
Також, за словами урядовця, Центр надаватиме підтримку й українцям з інших областей України, які потребуватимуть допомоги.
іменинники

Яценюк Арсеній Петрович - Україна. Політик, урядовець

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Мірон Степанюк
Шахраї, чи пастка для довірливих

В мережі Інтернет розміщується безліч пропозицій та обіцянок від Духовного центру «Відродження...

Микола Череднік
МІСЬКА РАДА ВЧЕРГОВЕ ПРИЙНЯЛА НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щепленн...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Малинські поліцейські розповіли про свою роботу школярам

30.11.2018 10:44

Житомирські новини - До місцевого відділення поліції завітали учні Малинської загальноосвітньої школи №3. Діти дізналися про особливості роботи працівників поліції, повторили Правила дорожнього руху і безпечної поведінки та навіть приміряли на себе спеціальні захисні обладунки правоохоронців.

Пізнавальну екскурсію поліційним відділенням третьокласникам влаштували поліцейські Ганна Оліщук та Наталія Ничипоренко.

 

Діти познайомилися з представниками різних служб поліції – слідчими, дільничними офіцерами, оперативниками карного розшуку та працівниками чергової частини. Вони дізналися про основні функції кожного з підрозділів та змогли розпитати самих поліцейських про їх роботу.

 

Згодом, під час огляду майданчика, де зберігаються автомобілі після ДТП, школярі повторили Правила дорожнього руху та безпечної поведінки. Вони пообіцяли поліцейським, що ніколи не бешкетуватимуть на дорозі.

 

- Проведення подібних заходів – надзвичайно позитивна та корисна практика. Важливо, щоб діти довіряли поліції та розуміли важливість дотримання вимог закону, не вчиняли правопорушень, - зазначив начальник Малинського відділення поліції Олександр Гайовий. – Тому ми постійно проводимо такі зустрічі – запрошуємо дітей до нас, або ж приходимо з лекціям та бесідами у дитячі навчальні заклади.

Житомирські новини