RSS
Четвер, 13 грудня 2018, 17:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Під час засідання Ради регіонального розвитку результати 4 років децентралізації на прикладі конкретних громад.
«Нова українська школа – це та реформа, яка спрямована на майбутнє, це реформа, викликана сьогоденням. І наше завдання ,як влади, - зробити все можливе для її успішної реалізації». – зазначив Володимир Ширма під час вручення техніки.
Голів громад цікавили питання фінансування процесу впровадження реформи вторинної ланки, адже у 2019 році стартує активна фаза трансформації спеціалізованих закладів. 
іменинники

Гірук Володимир Віталійович - Житомир, Житомирська область. Депутат, чиновник

Микола Череднік
Чергова тарифна брехня

Про збільшення тарифів було відомо ще півроку тому. Вже тоді була інформація про збільшення вартості...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Малинські поліцейські розповіли про свою роботу школярам

30.11.2018 10:44

Житомирські новини - До місцевого відділення поліції завітали учні Малинської загальноосвітньої школи №3. Діти дізналися про особливості роботи працівників поліції, повторили Правила дорожнього руху і безпечної поведінки та навіть приміряли на себе спеціальні захисні обладунки правоохоронців.

Пізнавальну екскурсію поліційним відділенням третьокласникам влаштували поліцейські Ганна Оліщук та Наталія Ничипоренко.

 

Діти познайомилися з представниками різних служб поліції – слідчими, дільничними офіцерами, оперативниками карного розшуку та працівниками чергової частини. Вони дізналися про основні функції кожного з підрозділів та змогли розпитати самих поліцейських про їх роботу.

 

Згодом, під час огляду майданчика, де зберігаються автомобілі після ДТП, школярі повторили Правила дорожнього руху та безпечної поведінки. Вони пообіцяли поліцейським, що ніколи не бешкетуватимуть на дорозі.

 

- Проведення подібних заходів – надзвичайно позитивна та корисна практика. Важливо, щоб діти довіряли поліції та розуміли важливість дотримання вимог закону, не вчиняли правопорушень, - зазначив начальник Малинського відділення поліції Олександр Гайовий. – Тому ми постійно проводимо такі зустрічі – запрошуємо дітей до нас, або ж приходимо з лекціям та бесідами у дитячі навчальні заклади.

Житомирські новини