RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 05:34
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Медиків Житомирських громад навчали клієнтському сервісу

18.04.2018 12:09

Житомирські новини - Впровадження медичної реформи передбачає зміну якості надання послуг, тобто клієнтського сервісу, для фахівців громад – це нова сфера роботи. Саме тому 18 квітня у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою U-LEAD з Європою та Мінрегіоном, відбувся круглий стіл на тему «Практика сімейного лікаря, як одиниця надання послуг. Клієнтський сервіс».

«Реформа надає масу можливостей для розвитку закладів охорони здоров’я, якими потрібно навчитись користуватись. Наприклад, як заробляти сільській амбулаторії на туристах? Або як отримувати прибуток від обслуговування не місцевих громадян? Потрібно пройти всі етапи реформування – юридичні зміни, автономізація, формування штату фахівців, впровадження медичних інформаційних систем. І після цього ви зможете отримати всі переваги від реформи», - наголосив Олександр Зарицький, начальник обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики.

Крім того, на круглому столі учасники обговорили проблематику діяльності сімейного лікаря. Сьогодні триває підписна кампанія угод з надання медичної послуги сімейними лікарями і в громадах у цьому процесі вже є значний прогрес. Хоча і проблем, саме із кадровим забезпечення вистачає.

«Населення громади близько 6 тисяч, у нас є на цю кількість сімейні лікарі, але ми їх маємо утримати в громаді, адже є немісцеві. Тому ми працюємо над створенням гідних умов для роботи та життя в громаді. Це надважливо мати гарних фахівців, які надають якісні медичні послуги на місцях», - розповів Сергій Коцур, голова Білокоровицької ОТГ.

У громадах Житомирщини сьогодні готові підтримувати лікарів для того щоб медики лишались у громаді. Зокрема у Баранівській, Квітневій та Білокоровицькій громадах надали медикам службове житло. Також на круглому столі обговорили нюанси формування клієнтського сервісу, який формуватимуть в закладах ОТГ.

«Гарне обслуговування забезпечує досвід, який відповідає очікуванням пацієнтів. Таким чином збільшується кількість лояльних клієнтів. Погане обслуговування може генерувати скарги та привести до втрати пацієнтів, які можуть піти до іншого сімейного лікаря, або взагалі до іншої амбулаторії», - наголосив Олександр Зарицький, начальник обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики.

Житомирські новини