RSS
П'ятниця, 24 травня 2019, 06:19
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У Житомирі продовжується реконструкція обласного онкологічного диспансеру – тривають внутрішні роботи.
Рятувальниками проведено охолодження запірної арматури підземного резервуара та подано пінну атаку.
Сотрудники СБ Украины задокументировали получение сообщниками от местного частного предпринимателя двух «траншей» взятки по пятьсот американских долларов.
Також, за словами урядовця, Центр надаватиме підтримку й українцям з інших областей України, які потребуватимуть допомоги.
Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Мірон Степанюк
Шахраї, чи пастка для довірливих

В мережі Інтернет розміщується безліч пропозицій та обіцянок від Духовного центру «Відродження...

Микола Череднік
МІСЬКА РАДА ВЧЕРГОВЕ ПРИЙНЯЛА НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щепленн...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Молодіжна рада при голові Новоград-Волинської районної ради готуватиме проекти розвитку молодіжного простору

14.02.2019 08:51

Житомирські новини - У місті Новоград-Волинському та селах району не вистачає сучасних та креативних молодіжних просторів, які дозволятимуть молоді реалізовувати свої ідеї. Тому учасники Молодіжної ради при голові Новоград-Волинської районної ради шукають ідеї для підготовки проектів розвитку таких просторів на базі існуючих бібліотек та клубів.

13 лютого відбувся навчальний тренінг «Активізація молоді громади», який провів Дмитро Клименко, радник з комунікації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України. Програма навчань передбачала обговорення досвіду ОТГ регіону, які реалізовують численні грантові проекти та практична робота у групах над пошуком ідей та їх оформлення в проекти.

«Сьогодні потрібно бути конкурентним та швидко вчитись новим технологіям. Інакше ми ризикуємо залишитись далеко позаду не лише європейських країн, а й країн що розвиваються. Саме тому сьогодні ми працюємо над створенням можливостей, щоб ви могли реалізовувати свої ідеї, здобувати досвід та бути конкурентними», - наголосив Дмитро Рудницький, голова Новоград-Волинської районної ради.

Протягом чотирьох годин діти напрацювали понад 30 ідей з тематики креативного та сімейного дозвілля й неформальної освіти. Обравши по одній ідеї три команди написали проект та презентували його. Після цього відбувся інтерактивний етап роботи, коли діти в попередньо змодельованих ситуаціях презентували свої проекти можливим грантодавцям.

«Такі завдання дуже цікаві, адже показують можливі ситуації, до яких ми не зможемо завчасно підготуватись. Тому пройшовши навчання ми зрозуміли, як варто діяти у подібних ситуаціях та що робити, аби твій проект підтримали», - вважає Іванна Пасічник, учасниця Молодіжної ради.

Такі навчання дозволять дітям отримати необхідні знання для реалізації свого потенціалу та отримання досвіду. Далі Молодіжна рада напрацьовуватиме проекти для розвитку молодіжних просторів.

«Ми домовились, що після тренінгу діти спробують самостійно написати проект та його реалізують. Тоді ми зможемо продовжити навчання для пошуку грантових програм», - поділився Дмитро Клименко, радник з комунікації, Житомирського Центру.

Нагадаємо, що у Брониківській ОТГ Новоград-Волинського району молодь працювала над концепцією молодіжного центру, який планують відкрити в приміщені колишнього будинку культури.

Житомирські новини