RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 05:08
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Молодіжна рада при голові Новоград-Волинської районної ради готуватиме проекти розвитку молодіжного простору

14.02.2019 08:51

Житомирські новини - У місті Новоград-Волинському та селах району не вистачає сучасних та креативних молодіжних просторів, які дозволятимуть молоді реалізовувати свої ідеї. Тому учасники Молодіжної ради при голові Новоград-Волинської районної ради шукають ідеї для підготовки проектів розвитку таких просторів на базі існуючих бібліотек та клубів.

13 лютого відбувся навчальний тренінг «Активізація молоді громади», який провів Дмитро Клименко, радник з комунікації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України. Програма навчань передбачала обговорення досвіду ОТГ регіону, які реалізовують численні грантові проекти та практична робота у групах над пошуком ідей та їх оформлення в проекти.

«Сьогодні потрібно бути конкурентним та швидко вчитись новим технологіям. Інакше ми ризикуємо залишитись далеко позаду не лише європейських країн, а й країн що розвиваються. Саме тому сьогодні ми працюємо над створенням можливостей, щоб ви могли реалізовувати свої ідеї, здобувати досвід та бути конкурентними», - наголосив Дмитро Рудницький, голова Новоград-Волинської районної ради.

Протягом чотирьох годин діти напрацювали понад 30 ідей з тематики креативного та сімейного дозвілля й неформальної освіти. Обравши по одній ідеї три команди написали проект та презентували його. Після цього відбувся інтерактивний етап роботи, коли діти в попередньо змодельованих ситуаціях презентували свої проекти можливим грантодавцям.

«Такі завдання дуже цікаві, адже показують можливі ситуації, до яких ми не зможемо завчасно підготуватись. Тому пройшовши навчання ми зрозуміли, як варто діяти у подібних ситуаціях та що робити, аби твій проект підтримали», - вважає Іванна Пасічник, учасниця Молодіжної ради.

Такі навчання дозволять дітям отримати необхідні знання для реалізації свого потенціалу та отримання досвіду. Далі Молодіжна рада напрацьовуватиме проекти для розвитку молодіжних просторів.

«Ми домовились, що після тренінгу діти спробують самостійно написати проект та його реалізують. Тоді ми зможемо продовжити навчання для пошуку грантових програм», - поділився Дмитро Клименко, радник з комунікації, Житомирського Центру.

Нагадаємо, що у Брониківській ОТГ Новоград-Волинського району молодь працювала над концепцією молодіжного центру, який планують відкрити в приміщені колишнього будинку культури.

Житомирські новини