RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 12:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

На Бердичівщині виявили заклади, де продають дітям заборонене

06.02.2023 14:36

Житомирські новини - Профілактичне відпрацювання райцентру та місцевих громад правоохоронці провели у переддень вихідних. Наряди місцевої поліції були посилені колегами з Управління превентивної діяльності та роти особливого призначення ГУНП, а також працівниками Житомирського райуправління.

Правоохоронці були націлені на виявлення та припинення правопорушень у сферах публічної безпеки та дорожнього руху, викриття ризиків для безпеки дітей і молоді, а також контролю роботи розважальних закладів у вечірній час доби.

Відтак ювенальні поліцейські звернули увагу на трьох парубків, які розпивали на лавці посеред вулиці напої з бляшаних банок. Як виявилось, хлопці неповнолітні (двом – 17, іншому – 16 років). На вулиці вони влаштували посиденьки зі слабоалкоголкою. Трійці довелось проїхати до поліцейського відділку разом з правоохоронцями, де інспектори роз’яснили їм наслідки порушення та склали адміністративні протоколи про вчинені правопорушення (ст. 178 КУпАП).

Водночас у двох селах Бердичівської громади ювенальні поліцейські зафіксували продаж неповнолітнім заборонених товарів у магазинах. Продавці, не запитавши вік, реалізували місцевій юні цигарки. Такі порушення одразу ж були відображені в адміністративних матеріалах відносно працівників закладів за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами…) КУпАП. На недобросовісних продавців чекають штрафні санкції.

Тим часом через цигарки в неприємну історію потрапив і 34-річний бердичівлянин. ВАЗівку під його керуванням поліцейські зупинили на одній з вулиць райцентру. Як виявилось, чоловік перевозив у салоні понад сотню пачок цигарок без акцизних марок. Нині за вказаним фактом тривають відповідні перевірки.

Ще один водій, 31-річний місцевий житель, керуючи легковим «Опелем», надав правоохоронцям для перевірки реєстраційний документ на транспортний засіб. Поліцейські запідозрили у ньому наявність ознак підробки. Тож працівники слідчо-оперативної групи зафіксували обставини та вилучили підозрілий документ для експертного дослідження. Попередня правова кваліфікація – ст. 358 ( Підроблення документів…) Кримінального кодексу України.

За час відпрацювання інспектори поліції склали 26 адміністративних матеріалів за виявленими порушеннями дорожньої безпеки, з них 2 – за кермування у нетверезому стані.

Також правоохоронці перевірили роботу розважальних закладів у райцентрі та в окремих громадах Бердичівщини. З їх працівниками провели профілактичну роботу щодо недопущення порушень, зокрема стосовно неповнолітніх відвідувачів та під час комендантської години.

Загалом у результаті відпрацювання поліцейські перевірили більш як 260 осіб та оформили близько пів сотні адміністративних протоколів за виявленими правопорушеннями.

Житомирські новини