RSS
П'ятниця, 29 вересня 2023, 06:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
іменинники

Громадський діяч, політичний лідер. Біографія, ФОТО

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

На майже 800 тис грн більше заплатила Бердичівська міська лікарня, добровільно збільшивши ціни на енергоносії

29.06.2023 09:39

Житомирські новини - Укладання додаткових угод до договорів про закупівлю електроенергії, газового палива чи інших матеріалів є досить поширеною практикою у фінансово-господарській діяльності підприємств, установ, організацій. Не менш частими є випадки порушення законодавства під час їх підписання.

 

Отже, подібне порушення виявили фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради» (далі – Лікарня) за період з 01.01.2020 по 31.12.2022.

 

Під час контрольного заходу аудитори встановили, що до договорів про закупівлю електричної енергії та газового палива Лікарня уклала низку додаткових угод. Згідно з ними було внесено зміни до істотних умов договорів у випадках, не передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Через це відбулося збільшення ціни за одиницю товару, всупереч вимогам чинного законодавства та без врахувань правової позиції, визначеної постановами Верховного Суду України. Також Лікарня здійснила оплату цих товарів за цінами, що не відповідають умовам укладених договорів. Наслідком таких дій стала сплата Лікарнею завищеної вартості електроенергії та газу на майже 800 тис. гривень.

Житомирські новини