RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

На номер «112» за медичною допомогою звернулося близько 4 тис осіб Житомирської області

08.07.2024 19:48

Житомирські новини - Про це повідомляють у службі захисту інформації та кібербезпеки КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.

 

Так, зараз у Центр надходять дзвінки не тільки за номером 112, а й за всім звичним номером 103. Нині йде робота над алгоритмом розподілу дзвінків за типом події. Це надасть змогу обслуговувати населення в залежності від характеру події, яка сталася, та оперативно спрямовувати диспетчерами дзвінки на лінію «112» до відповідальних установ.

 

Крім того, у Центрі зазначають, що єдиний номер «112» застосовується також у Європі, що надає змогу гостям України з легкістю отримати необхідну допомогу. Також спеціалісти мають змогу надавати допомогу глухонімим особам за допомогою спеціального чату. Також об’єднання номерів служб допомоги та порятунку у єдину інформаційну систему «112» унеможливлює здійснення хибних дзвінків, зокрема у випадку, коли людина проживає на межі однієї області з іншою та не може викликати допомогу з центру області свого проживання.

 

На диспетчерській лінії в Житомирській області працює 15 осіб у зміну. Частина з них приймають дзвінки, обробляють їх, та передають іншим диспетчерам, котрі в свою чергу спрямовують їх до відповідної служби залежно від того, якого характеру сталася подія.

 

У КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» зазначають, що загалом за більше ніж 5 місяців роботи єдиної телефонної лінії «112» до Центру надійшло близько 4 тисяч дзвінків щодо невідкладної допомоги.

 

Нагадаємо, що зараз служба 112 працює у центральному макрорегіоні – це місто Київ, Київська, Житомирська, Вінницька, Чернігівська і Черкаська області. Також екстрені виклики за номером 112 доступні у Львові і Львівській області. До кінця 2024 року на всій території України буде працювати “112”.

Житомирські новини