RSS
Субота, 7 грудня 2024, 11:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

На сьогодні тваринництво в Житомирській області активно розвивають більше 135 господарств

28.10.2024 14:27

Станом на 01 вересня поточного року в Житомирській області спостерігається стабільне зростання тваринницької галузі, що відіграє значну роль у підтримці місцевої економіки та забезпеченні продовольчої безпеки регіону. Згідно з оперативними даними, в усіх господарствах області утримується 117 тисяч голів великої рогатої худоби, з яких 74 тисячі – це корови, що свідчить про вагомий внесок у виробництво молочної продукції. Крім того, поголів’я свиней складає 154 тисячі, овець і кіз – 21 тисяча, а птиці свійської налічується близько 8,25 мільйона.

 

На сьогодні тваринництво в Житомирській області активно розвивають 137 господарств, які займаються утриманням великої рогатої худоби. З них 51 підприємство спеціалізується на молочному напрямі, утримуючи понад 100 корів кожне, що дозволяє забезпечувати стабільні обсяги молочної продукції як для внутрішнього споживання, так і для можливого експорту. Також важливе значення має свинарство, де працюють 31 підприємство. З них два підприємства є лідерами за обсягами виробництва, утримуючи понад 20 тисяч свиней кожне, що дозволяє їм не тільки забезпечувати високі показники, а й підвищувати продуктивність.

 

Розвиток птахівництва в області теж демонструє позитивні тенденції. Усього нараховується 20 господарств, які займаються вирощуванням птиці, з них чотири спеціалізуються на виробництві яєць, що вкрай важливо для забезпечення потреб ринку свіжими продуктами. Завдяки ефективному менеджменту та використанню сучасних технологій, ці підприємства змогли забезпечити високі кількісні та якісні показники виробництва.

 

Позитивні результати господарств Житомирщини свідчать про стійке становлення тваринництва в регіоні та створюють сприятливі умови для подальшого розвитку. Область демонструє значні перспективи для агропромислового комплексу, що сприяє створенню нових робочих місць, покращенню добробуту населення та загальному економічному розвитку.

 
Житомирські новини