RSS
Неділя, 16 червня 2024, 08:34
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

На всій протяжності магістралі М-07 на Житомирщині поновлено дорожню розмітку

06.06.2024 12:51

Житомирські новини - Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області. У рамках експлуатаційного утримання проведено сезонне поновлення дорожнього маркування. Роботи проводяться задля якісної передачі визначеної інформації всім учасникам дорожнього руху, дорожня розмітка є важливим елементом безпечної дорожньої інфраструктури.

 

Завершено влаштовування розмітки на дорозі міжнародного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин, в межах області — 166,3 кілометрів шляху. Розміточною фарбою промарковано осьові суцільні та переривчасті лінії: 1.1; 1.5; 1.6; 1.8 й «зебри»: 1.14.1.

 

Наразі розпочаті роботи з нанесення розмітки на дорогах М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський та М-06 Київ – Чоп.

 

У першу чергу маркуються місця, де концентруються дорожньо-транспортні пригоди, далі буде поновлено елемент організації дорожнього руху на всій протяжності автодоріг.

 

Служба відновлення звертається до водіїв з проханням бути уважними та обережними у місцях проведення дорожніх робіт!

 

Окрім класичного білого кольору, може бути використано інші кольори дорожньої розмітки:

 

жовтий колір мають лінії, які позначають місця, де заборонено зупинку та стоянку транспортних засобів, може застосовуватись самостійно або в поєднанні із знаком «зупинку/стоянку заборонено»;

 

червоно-білий колір мають лінії нерегульованого пішохідного переходу, нерегульований пішохідний перехід у місцях з підвищеною небезпекою здійснення ДТП, позначення нерегульованого пішохідного переходу в місцях проживання або роботи сліпих, позначає місце, де велосипедна доріжка перетинає проїзну частину;

 

лінії тимчасової розмітки мають відрізнятися від кольору постійної розмітки. В Україні з 01.11.2021 р. лінії тимчасової розмітки мають жовтий колір, раніше застосовувався оранжевий колір.

Житомирські новини