RSS
Субота, 4 липня 2026, 18:06
Суспільно-інформаційний ресурс громади
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

На Житомирщині до лікарні доставили кількох людей, які зазнали травмувань через вибухові предмети

21.04.2022 13:03

Житомирські новини - Станом на 20 квітня у Малинській громаді зафіксовано знищення сотні житлових будинків та ще 470 пошкоджені. За період з 24 лютого до поліції у той чи інший спосіб звернулись близько тисячі громадян. Кожне повідомлення було опрацьовано і людям надавалась допомога. Розпочато близько 70 кримінальних розслідувань воєнних злочинів рф. Нині поліцейські продовжують роботу у селах громади, що найбільше зазнали руйнувань через ворожі обстріли.

Різня, Старі Вороб’ї, Нова Гута, Морозівка, Клітня, Любовичі – села Малинщини, що упродовж кількох тижнів перебували під обстрілами окупантів рф з повітря та землі. Тож нині тут цілі вулиці обвуглених димарів замість ошатних будинків, спалена сільськогосподарська техніка та зруйновані школи, адмінприміщення та будинки культури, а ще - сповнені віри і надії місцеві жителі. Хтось уже встиг повернутись, а хтось пережив усі жахи військових дій у безпосередній близькості до свого дому.

- Упродовж усього періоду з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну поліцейські Малинського відділення забезпечували виконання своїх функцій. Звісно, були моменти, коли дістатись того чи іншого населеного пункту, щоб відреагувати на повідомлення людей, було фізично неможливо, але, як тільки ситуація дозволяла, ми виїздили і виконували свою роботу, - розповідає заступник начальника Малинського відділення поліції Олексій Ковальов. – За цей час ми зафіксували та розпочали кримінальні провадження за понад 70 фактами воєнних злочинів агресора.

Жоден працівник Малинського відділення поліції, чия територія обслуговування була найбільш наближена до зони бойових дій, а місцями і безпосередньо такою була, не припинив свою службу. Усі поліцейські цілодобово знаходились на визначених постах та виконували безпекові функції.

- Чергування, патрулювання, реагування на події. У перші дні – просто вал дзвінків від людей: повідомлення про підозрілих осіб, якісь позначки, маячки, появу квадриків і т д., потім про обстріли і руйнування, - ділиться дільничний офіцер Малинського ВП Ігор Дейнеко. – За перший місяць я лиш двічі з годину був вдома – щоб переодягнутись і привести себе у порядок.

Нині поліцейські продовжують свою роботу у громадах обслуговування. Об’їздять територію, моніторять ситуацію, спілкуються з місцевими мешканцями, застерігають від повернення до ще необстежених і неубезпечених територій, надають посильну допомогу тим, хто її потребує.

- Днями до Малинської лікарні доставили кількох людей, які зазнали травмувань через вибухові предмети. Тому переконливо застерігаємо: не поспішайте з поверненням у села, що перебували на межі зіткнення. Певні території ще зберігають у собі небезпеку. Будьте обережними і уважними, якщо ви знаходитесь у таких населених пунктах і обов’язково обмежте допоки походи до лісу та узлісь, - застеріг Олексій Ковальов.

Житомирські новини