RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 12:26
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

На Житомирщині до одного із судів відвідувачі намагалися пронести 12 заборонених предметів

22.01.2021 10:32

Житомирські новини - За тиждень із 13 по 20 січня до приміщення Бердичівського міськрайонного суду відвідувачі намагалися пронести 12 заборонених предметів. Усі їх вилучила охорона. Фахівці суду розповіли, які предмети вважаються забороненими і з чим не можна приходити до приміщень правосуддя.

Про це у коментарі Суспільному сказала головна спеціалістка із забезпечення зв’язків зі ЗМІ Бердичівського міськрайонного суду Інна Плесна. За її словами, з 13 січня Бердичівський міськрайонний суд взяла під нагляд Служба судової охорони. За тиждень виконання своїх обов’язків охоронці не допустили потрапляння до будівлі суду 12 заборонених предметів. Серед них – вісім складних ножів, два балончики з речовиною сльозогінної чи дратівливої дії, ножиці та викрутка. Ці предмети охоронці виявили у відвідувачів на пропускному пункті.

Інна Плесна поінформувала, що до приміщень об’єктів правосуддя не допускають громадян, котрі мають при собі:

боєприпаси;
газову, пневматичну чи холодну зброю;
пристрої для відстрілу патронів з гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії;
балончики з речовиною сльозоточивої чи дратівної дії;
легкозаймисті, вибухонебезпечні, радіоактивні чи отруйні речовини;
наркотичні речовини;
колюче-ріжучі предмети;
габаритні предмети, валізи, сумки, пакети розміром понад 600х400х200 мм тощо.
Також до суду не пускають громадян із явними ознаками алкогольного або наркотичного сп’яніння та із тваринами (крім службових собак). А у період дії карантинних обмежень судові охоронці не пускають до суду ще й людей з підвищеною температурою тіла, без масок і тих, хто не є учасником судових засідань.

Житомирські новини
Теги: