RSS
П'ятниця, 3 липня 2026, 08:20
Суспільно-інформаційний ресурс громади
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Участь у нараді взяли представники оперативного командування «Північ», керівники правоохоронних органів області, районних військових адміністрацій та відповідальних структур. Під час засідання детально обговорили комплекс заходів, спрямованих на посилення обороноздатності регіону, підтримку підрозділів Сил оборони України та забезпечення ефективної взаємодії всіх органів влади.
іменинники

Величко Олександр Юлійович - Житомирська область. Політик, громадський діяч

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

На Житомирщині екс-керівнику державного підприємства повідомили про підозру у заволодінні 750 тис. грн

07.04.2025 12:04

У Житомирській області прокурори повідомили екс-керівнику державного підприємства про підозру у заволодінні коштами підприємства на суму 750 тис. грн. Злочин було скоєно шляхом зловживання службовим становищем, у співучасті з іншими людьми, а також через підробку документів. Всі ці дії кваліфікуються за тяжкими статтями Кримінального кодексу України (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).


Розслідування встановило, що екс-генеральний директор підприємства разом з іншою особою уклали договір на виконання робіт, які насправді не були здійснені. Однак з рахунку державного підприємства були безпідставно перераховані 750 тис. грн. Щоб приховати свої дії, зловмисники підробили акт виконаних робіт, вказавши, що роботи виконано. Але підробка не допомогла уникнути відповідальності.


Наразі вирішується питання про арешт підозрюваного.


Досудове розслідування здійснюється слідчими Житомирського РУП № 2 ГУНП в Житомирській області, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Житомирській області.


Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Житомирські новини