RSS
Субота, 20 липня 2024, 08:42
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

На Житомирщині найбільше актуальних вакансій для водіїв

25.09.2023 16:17

Житомирські новини - В обласній службі зайнятості на сьогодні зареєстровано 1733 вакансії, з яких 122 – для водіїв автотранспортних засобів.

Виробничі підприємства, заклади сфери обслуговування, медичні центри, маркети, комунальні і приватні установи гарантують майбутнім працівникам заробітну плату – до 30 000 грн.

Наразі потрібні:

водії, які працюватимуть на міських маршрутах громадського транспорту для перевезення пасажирів по місту на автобусах закордонного виробництва;
водії, які мають перевозити будівельні матеріали та працівників підприємства на будівельні об'єкти в м.Житомир та в межах Житомирської області (працювати на автомобілях марки RENAULT MASTER, RENAULT TRAFIC);
водії, які працюватимуть на Білаз для перевезення гірничої маси, каменю бутового, щебеню;
водії, які матимуть відрядження по Україні та працюватимуть на DAF105 для перевезення продукції заводу;
водій-сапер, який має працювати на пожежних машинах марки ЗІЛ-131, КАМАЗ-43253 для перевезення особового складу та вибухонебезпечних предметів (підйом вантажу вагою більше 20 кг).;
водій, який здійснюватиме доставку вантажу хлібобулочних виробів до супермаркетів;
водій, який працюватиме на автомобілі "ГАЗЕЛЬ", щоб розвозити продукти харчування (картопля, морква, буряк, капуста, тощо) по дитячих садочках міста Житомира та району та ін.

Житомирські новини