RSS
Неділя, 25 серпня 2019, 05:00
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Велике щастя, що усі живі. Станом на 16.00 9 серпня госпіталізованих 12, з них 3 дітей.
Начальник ГУНП В’ячеслав Печененко розповів про результат заходів поліції із забезпечення законності та правопорядку:
У результаті ДТП травми отримала пасажирка автомобіля, яку було доставлено до реанімаційного відділення Малинської лікарні. На жаль, за годину жінка померла.
Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Микола Череднік
Політики мають перестати брехати і красти

Три тижні тому вирішив брати участь у дострокових виборах до парламенту. Я публічно звернувся за під...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Сергій Сухомлин: Як зроблю 70% обіцяного, тоді піду на другий та останній строк
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

На Житомирщині поліцейські дбають про безпеку одиноких пенсіонерів

17.01.2019 08:47

Житомирські новини - Працівники підрозділів превентивної діяльності опікуються громадянами похилого віку, які не мають рідних або ж проживають на значній відстані від них. Правоохоронці навідуються до пенсіонерів, нагадують їх про правила безпеки та надають посильну допомогу.

Як повідомив заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Микола Пархомчук, нині на території області проживає близько 400 тисяч пенсіонерів та осіб похилого віку, з них понад 245 тисяч – у сільській місцевості. На жаль, упродовж 2018 року на території області зареєстровано 326 кримінальних правопорушень, вчинених відносно стареньких.

Для попередження таких випадків дільничні офіцери навідуються до них, навчають безпечній поведінці у спілкуванні з незнайомцями, роз’яснюють, як запобігти шахрайствам та крадіжкам, надають іншу допомогу відповідно до своєї компетенції.

З настанням зимової пори ще одним додатковим завданням для поліцейських стало з’ясування ситуації щодо обігріву домівок одиноких пенсіонерів. Інколи достатньо допомогти літнім людям замовити пальне чи оформити необхідні документи для отримання соціальних виплат, а подекуди й запросити відповідних фахівців до будинку самотньої людини.

Зокрема, нещодавно у с. Будичанах Чуднівського району дільничний офіцер поліції з’ясував, що у помешканні подружжя літніх місцевих жителів відсутнє тепло через поломку газового обладнання. Відтак правоохоронець зв’язався з працівниками газового господарства та допоміг доставити необхідне обладнання для проведення ремонтних робіт.

Фахівці налагодили опалення у будинку. Потому господарю роз’яснили правила безпечного користування газовими приладами, а поліцейський залишив пам’ятку з порадами, як уникнути шахрайств, крадіжок чи інших злочинних посягань.

До проведення роз’яснювальної роботи правоохоронці також залучають працівників поштових відділень, сільських рад, соціальних працівників та волонтерів. Упродовж 2018 року поліцейські спрямували майже два десятка пропозицій до державних органів соціального забезпечення, опікунських рад, органів місцевого самоврядування, благодійних організацій Житомирщини щодо закріплення за самотніми особами похилого віку опікунів та вжиття інших заходів з метою покращання їх соціальної захищеності

Житомирські новини