RSS
Четвер, 21 лютого 2019, 18:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Микола Череднік
​Про районні ради у Житомирі

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійснос...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

На Житомирщині поліцейські дбають про безпеку одиноких пенсіонерів

17.01.2019 08:47

Житомирські новини - Працівники підрозділів превентивної діяльності опікуються громадянами похилого віку, які не мають рідних або ж проживають на значній відстані від них. Правоохоронці навідуються до пенсіонерів, нагадують їх про правила безпеки та надають посильну допомогу.

Як повідомив заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Микола Пархомчук, нині на території області проживає близько 400 тисяч пенсіонерів та осіб похилого віку, з них понад 245 тисяч – у сільській місцевості. На жаль, упродовж 2018 року на території області зареєстровано 326 кримінальних правопорушень, вчинених відносно стареньких.

Для попередження таких випадків дільничні офіцери навідуються до них, навчають безпечній поведінці у спілкуванні з незнайомцями, роз’яснюють, як запобігти шахрайствам та крадіжкам, надають іншу допомогу відповідно до своєї компетенції.

З настанням зимової пори ще одним додатковим завданням для поліцейських стало з’ясування ситуації щодо обігріву домівок одиноких пенсіонерів. Інколи достатньо допомогти літнім людям замовити пальне чи оформити необхідні документи для отримання соціальних виплат, а подекуди й запросити відповідних фахівців до будинку самотньої людини.

Зокрема, нещодавно у с. Будичанах Чуднівського району дільничний офіцер поліції з’ясував, що у помешканні подружжя літніх місцевих жителів відсутнє тепло через поломку газового обладнання. Відтак правоохоронець зв’язався з працівниками газового господарства та допоміг доставити необхідне обладнання для проведення ремонтних робіт.

Фахівці налагодили опалення у будинку. Потому господарю роз’яснили правила безпечного користування газовими приладами, а поліцейський залишив пам’ятку з порадами, як уникнути шахрайств, крадіжок чи інших злочинних посягань.

До проведення роз’яснювальної роботи правоохоронці також залучають працівників поштових відділень, сільських рад, соціальних працівників та волонтерів. Упродовж 2018 року поліцейські спрямували майже два десятка пропозицій до державних органів соціального забезпечення, опікунських рад, органів місцевого самоврядування, благодійних організацій Житомирщини щодо закріплення за самотніми особами похилого віку опікунів та вжиття інших заходів з метою покращання їх соціальної захищеності

Житомирські новини