RSS
Субота, 20 квітня 2024, 16:50
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

На Житомирщині поліція викрила і затримала серійних автовикрадачів

28.12.2018 20:58

Житомирські новини - 23 грудня оперативники Житомирського відділу поліції спільно з УКР ГУНП затримали трьох чоловіків одразу після вчинення ними угону ВАЗівки. Поліція обґрунтовано підозрює їх у причетності до понад десятка подібних злочинів у регіоні, а також у крадіжках з автомобілів на Житомирщині та сусідніх областях.

Увечері 23 грудня про угон свого ВАЗ 2107 з-під під’їзду будинку у м.Коростишеві до поліції повідомив 64-річний киянин. Викрадену автівку та ще один транспортний засіб, на якому пересувалися інші причетні до злочину особи, було зупинено вже у сусідньому районі у результаті спільних заходів оперативників обласного відомства, Житомирського відділу поліції та патрульних. За обґрунтованою підозрою у незаконному заволодінні транспортним засобом були затримані троє жителів регіону.

– Це раніше судимі чоловіки: двоє братів з м. Житомира, 23-х і 26-ти років, і ще один житель регіону. Під час з’ясування обставин було викрито причетність затриманих до цілої низки подібних злодіянь, переважно у м.Житомирі. Попередньо встановлено, що підозрювані, зокрема, брати-житомиряни, «спеціалізувались» на угонах автомобілів вітчизняного виробництва – ВАЗ і ЗАЗ, які викрадали з мікрорайонів Богунії та Крошні. До салонів потрапляли, в основному, пошкоджуючи замки на дверцятах, - розповів начальник Житомирського ВП ГУНП Михайло Сорока.

Окрім того, затримані обґрунтовано підозрюються у причетності до кількох десятків фактів розукомплектування та крадіжок з автомобілів. Переважно, лиходії «полювали» на акумуляторні батареї та колеса транспортних засобів.

За словами начальника Управління карного розшуку ГУНП Житомирщини Олександра Петрущенка, географія злодіянь підозрюваних – це кілька районів Житомирщини (Бердичівський, Романівський, Коростишівський, Новоград-Волинський, Чуднівський) та окремі сусідні області.

У ході першочергових обшуків за місцями проживання затриманих і у можливих точках збуту викраденого правоохоронці вилучили красномовні докази причетності їх до протиправної діяльності.

Нині у рамках кримінальних проваджень, які розслідуються за ст.ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) і 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, тривають досудові розслідування. Водночас правоохоронці продовжують перевіряти затриманих щодо інших подібних злочинів на території регіону і встановлюють інших осіб, причетних до цих фактів.

Відтак поліцейські звертаються до жителів Житомирщини: якщо ваш автомобіль був обікрадений упродовж останнього часу, але ви не повідомляли про це до поліції, заявити про такі факти можна до Житомирського відділу поліції ГУНП (вул. Лесі Українки, 17) або зателефонувавши на номер «102».

Житомирські новини