RSS
Субота, 20 липня 2024, 08:37
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

На Житомирщині прокуратура повернула державі з незаконного володіння землі оборони вартістю 186 млн грн

09.07.2024 19:37

Житомирські новини - За позовом Житомирської обласної прокуратури рішенням суду приватне товариство зобов’язали повернути Житомирській обласній військовій адміністрації 7,5 га земель оборони з цільовим призначенням для ведення лісового господарства.


Йдеться про земельну ділянку вартістю 186 млн грн, що на території Станишівської сільської ради Житомирського району (за межами с. Зарічани).


У 2019 році приватне товариство, з метою будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, зареєструвало на землю право оренди. А згодом ділянку розділили на три окремі, з присвоєнням нових кадастрових номерів.


Однак прокурори встановили, що право оренди зареєстровано незаконно. Відповідач використав недостовірні відомості з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Її сформовано на підставі розпоряджень, які суд свого часу визнав незаконними, а також недійсного договору оренди.


До того ж, під час відведення землі незаконно змінено її цільове призначення та вилучено у постійного землекористувача – ДП Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат Міністерства оборони України.
Фактично товариство повторно вчинило дії щодо заволодіння і використання земель оборони, без жодного рішення та правовстановлюючих документів.


За таких умов державі створено перешкоди у користуванні та розпорядженні своїм майном.
Житомирська обласна прокуратура, в інтересах держави, звернулась до суду.


Наразі позов щодо усунення перешкод у користуванні і розпорядженні землею шляхом скасування держреєстрації права оренди та повернення її законному користувачу задоволено.


Також Господарським судом Житомирської області скасовано держреєстрацію усіх трьох ділянок у Держземкадастрі як земель рекреаційного призначення.

Житомирські новини