RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 17:54
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

На Житомирщині розпочали будівництво перших 3 амбулаторій нового типу

22.11.2018 22:22

Житомирські новини - На Житомирщині уже будують 3 амбулаторії нового типу із житлом для лікарів – у с. Водотиї Брусилівського району, с. Краснопіль Чуднівського району, с. Соколів Пулинського району.

Це перші із 22 амбулаторій в області, які будують в рамках програми Президента України «Сільська медицина». Окрім цього, всі сучасні амбулаторії загальної практики сімейної медицини із житлом на 1-2 лікарів будуть забезпечені новим службовим транспортом.

Про це повідомив директор департаменту регіонального розвитку Євген Кульчицький 20 листопада.

За словами Євгена Кульчицького, у перших 3 амбулаторіях розпочали будівельні роботи.

«У Брусилівському, Пулинському та Чуднівському районах уже розпочали будівельні роботи. Наразі проводять розбивку території, готують основу для влаштування фундаменту. Найближчим часом роботи почнуть ще на 3 об’єктах, на решті об’єктів ведуться підготовчі роботи. Цьогоріч ми плануємо збудувати «коробку» приміщення та влаштувати накриття, внутрішні роботи будемо проводити вже наступного року. Окрім цього, кожна із 22 нових сучасних амбулаторій на Житомирщині буде оснащена службовим транспортом для медичних працівників. Наразі проводяться відповідні тендерні процедури на закупівлю 22 нових машин», – зазначив Євген Кульчицький.

Для будівництва амбулаторій нового зразка із житлом на 1-2 лікарів та на придбання службового транспорту залучені кошти державної субвенції у сумі 194,6 млн грн. Ще 10% будівництва амбулаторії співфінансують місцеві бюджети.

Загальна вартість будівництва 1 амбулаторії нового зразка складає 7, 2 млн грн, вартість одиниці транспорту – 498 тис. грн.

Для кожної АЗПСМ вже відведена земельна ділянка, виготовлена кошторисно-проектна документації та проведені відповідні тендерні торги.

Типові сучасні заклади медицини будуть збудовані і в інших населених пунктах Житомирщини, де наразі проводяться підготовчі роботи.

Нагадаємо, що 22 амбулаторії загальної медицини сімейної практики будуть збудовані в таких населених пунктах області:
с. Гришківці Бердичівського району;
с. Райгородок Бердичівського району;
с. Сінгурі Житомирського району;
с. Липне Любарського району;
с. Нові Вороб’ї Малинського району;
с. Борщів Радомишльського району;
с. Білилівка Ружинського району;
с. Високе Високівської ОТГ;
с. Підлуби Ємільчинської ОТГ;
с. Квітневе Квітневої ОТГ;
с. Краснопіль Краснопільської ОТГ;
с. Покалів Овруцької ОТГ;
с. Хочине Олевської ОТГ;
с. Сонячне Оліївської ОТГ;
с. Піски Житомирського району;
смт Першотравневе Овруцького району;
смт Биківка Романівський район;
с. Водотиї Брусилівської ОТГ;
с. Ірша Вишневецької ОТГ;
с. Дубрівка Дубрівської ОТГ;
с. Семенівка Семенівської ОТГ;
с. Соколів Соколівської ОТГ.

Житомирські новини