RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 09:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

На Житомирщині СБУ підозрює мера Олевська у розтраті бюджетних коштів

21.04.2020 14:04

Олевські новини - Співробітники Служби безпеки України підозрює мера Олевська у розтраті коштів міського бюджету, виділених на капітальний ремонт автомобільної дороги у районному центрі Житомирщини.

За попередньою версією слідства, у середині грудня 2018 року між міською радою та київською комерційною структурою було укладено договори вартістю майже 650 тисяч гривень на проведення капітального ремонту дороги на одній із вулиць райцентру і технічного нагляду.

Співробітники СБ України під час перевірки об’єкта будівництва зафіксували відсутність виконання будь-яких робіт. Натомість в актах приймання всі будівельні роботи за цим договором значилися як повністю зроблені.

Правоохоронці задокументували, що підрядник діяв за домовленістю із мером Олевська та підприємцем-інженером із технічного нагляду, який є депутатом міської ради. Наступного після укладання договору дня інженер виготовив недостовірні документи про вартість виконаних робіт із капітального ремонту дороги та витрати на матеріали.

Чиновники, до обов’язків яких належить перевірка якості й обсягів виконаних робіт, того ж дня ці документи підписали. Через чотири дні після візування посадовцями недостовірних документів всі «будівельні роботи», а також послуги із технологічного нагляду за їх якісним виконанням були повністю профінансовані із міського бюджету.

Експертиза підтвердила, що через оборудку фігурантів справи бюджету Олевська було завдано збитки на майже 650 тисяч гривень.

Прокуратурою Житомирської області міському голові та керівнику підприємства-підрядника повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Депутату Олевської міської ради, який мав забезпечити технічний нагляд за будівництвом, інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3, 5 ст. 191, ч. 3, 4 ст. 358 КК України.

Триває досудове слідство.

Документування оборудки проводилося співробітниками Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими ГУ Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Житомирські новини
Теги: