RSS
Понеділок, 22 грудня 2025, 09:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реалізацію пропозиції Житомирської обласної військової адміністрації та виділення 147 млн грн з Резервного фонду Державного бюджету на виплату компенсацій мешканцям села Березина, чиї домівки були пошкоджені або зруйновані внаслідок надзвичайної події 2 липня 2025 року.
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив про перебіг роботи з виплати компенсацій жителям села Березина Житомирського району, чиє майно постраждало внаслідок надзвичайної ситуації. За його словами, робота щодо виплат грошової допомоги не припиняється з перших днів. На сьогодні всі необхідні документи вже передано до профільного Міністерства та Кабінету Міністрів України.
16 грудня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко взяв участь у нараді під головуванням прем’єр-міністра України Юлії Свириденко. Разом із заступником керівника Офісу Президента Віктором Микитою та колегами з інших областей обговорили виконання рішення Уряду щодо критичної інфраструктури.
У Житомирі відбулася пресконференція для представників засобів масової інформації, під час якої презентували проєкт бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2026 рік.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

На Житомирщині СБУ упродовж тижня викрила ще сімох колаборантів

20.08.2022 12:19

Житомирські новини - Служба безпеки України Житомирщини продовжує системну роботу з викриття і документування прихильників воєнної агресії російської федерації.

На Житомирщині упродовж останніх днів викрито семеро місцевих жителів на відкритій підтримці повномасштабного вторгнення росії, закликах до капітуляції України та виправдовуванні її так званої «дефашизації».

Путінізми серед односельців пропагувала мешканка села контрольовано прикордонного району на Коростенщині. Уродженка нашої області працювала начфіном однієї з військових частин у рф, проте після виходу на пенсію повернулася в Україну.


Місцевій громадськості жінка заявляла, що населення нашої держави є сепаратистами та, відтак, підлягає знищенню. рашисти ж прийшли нібито виключно «захищати та звільняти». Також вона стверджувала, що жодної збройної агресії (тим паче – вбивств дітей) з боку окупантів в Україні немає, та звинувачувала в обстрілах мирного населення українські війська.


Навіть розповіді власного сина-військовослужбовця Збройних Сил України, який на передовій боронить незалежність нашої держави, не змогли відкрити очі його матері на звірства рашистського агресора.

Ще один фігурант народився у рф, проте має українське громадянство та декілька десятиліть проживає у Бердичеві. Це не завадило йому бути відкритим шанувальником російської армії, а також стати одним із співзасновників обласної громадської організації проросійського спрямування.


У розмовах із містянами бердичівлянин вихваляв нібито героїчні дії непереможних збройних сил рф, закликав не чинити їм опору та пророкував неминучу поразку українських Сил опору.

В унісон йому переконувала скласти зброю перед окупантом і місцева продавчиня. Паралельно із основною роботою вона встигала й нав’язувати проросійські наративи своїм покупцям. Серед іншого, вона виправдовувала рішення путіна та його режиму про необхідність широкомасштабного збройного вторгнення в Україну, називаючи його «спецоперацією», спричиненою діями НАТО.

За матеріалами СБУ дізнавачі Головного управління Національної поліції в Житомирській області повідомили трьом колаблорантам про підозру за ч.1 ст.111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Двоє мешканців Новограда-Волинського (один – уродженець Алтайського краю, інший – досі лишається громадянином рф) упродовж десятків років життя в Україні не виказували жодних ознак нетерпимості до оточуючих та не вбачали в них «нацистів» чи «неофашистів».


Однак після повномасштабного військового вторгнення загарбників у нашу державу Інтернет-агітатори почали систематично поширювати у «Однокласниках» матеріали російської пропаганди, які звеличували воєнні злочини армії агресора.


У своїх профілях вони розміщували дописи на підтримку дій російських вояків, героїзували та вихваляли їхні «подвиги» (особливо чеченців) на фронтах, а також відверто захоплювалися їхніми вожаками на кшталт кадирова.

Покладав відповідальність за масові руйнування міст та об’єктів інфраструктури України на військових ЗСУ і житель села Житомирського району. У адміністративному приміщенні місцевої територіальної громади він на загал прославляв та дякував ворожим окупантам, які нібито принесли «порядок» у Мелітополь, допомагають містянам і захищають їхнє майно від мародерів.

Житомирянка займалася аналогічною «просвітницькою» роботою серед своїх сусідів – переконувала їх, що упродовж восьми років на сході України триває звичайний «внутрішній громадянський конфлікт», до якого рф не має жодного стосунку. Тому з початку цієї громадянської війни у 2014 році і дотепер українці вбивають українців.

Слідчі СБУ повідомили даним особам про підозру у поширенні матеріалів, в яких міститься заперечення, виправдовування, визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників, тобто за ознаками вчинення злочину, передбаченого ст.436-2 Кримінального кодексу України.

Документування протиправних дій здійснили оперативники та слідчі Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Житомирські новини
Теги: