RSS
Четвер, 30 квітня 2026, 14:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
На Житомирщині відбулися пам’ятні заходи до 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС — події, яка назавжди змінила хід історії та стала символом мужності й самопожертви. У ці дні громада області об’єдналася, щоб вшанувати тих, хто першим став на захист світу від невидимої небезпеки.
Житомирську область із робочим візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України — Епіфаній. У межах поїздки Блаженнійший Митрополит провів богослужіння та здійснив низку важливих зустрічей.
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

На Житомирщині СБУ викрила схему розтрати бюджетних коштів на 2 млн грн

17.05.2024 22:40

Житомирські новини - Служба безпеки блокувала мільйонну схему розтрати бюджетних коштів, виділених під час війни на закупівлю генераторів.

Задокументовано, що організатором оборудки виявився тимчасово виконуючий обов’язки сільського голови однієї із територіальних громад Житомирського району.

Незважаючи на масовані ворожі атаки по об’єктах енергетики регіону, зловмисник розробив схему заробітку на закупівлях 11 джерел резервного живлення для забезпечення потреб громади.

Слідством встановлено, що упродовж листопада-грудня 2022 року без проведення відкритих торгів посадовець уклав дві угоди із місцевими підприємствами про закупівлю генераторів як для структурних підрозділів самої ОТГ, так і для її шкіл та садочків.

Загальна «вартість» обох угод – майже 4,6 млн грн.

Ініційована СБУ товарознавча та економічні експертизи підтвердили, що вказані у договорах ціни на закуплені джерела альтернативного живлення були суттєво завищеними та не відповідали ринковим.

Ця оборудка збагатила її учасників на майже 2 млн грн.

На підставі зібраних доказів виконуючому обов’язки сільського голови-депутату сільради повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою службовим становищем під час дії воєнного стану, вчиненій повторно за попередньою змовою групою осіб та в особливо великому розмірі, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 4 та 5 ст.191 Кримінального кодексу України.

У межах кримінального провадження вирішується питання щодо обрання стосовно фігуранта міри запобіжного заходу та його відсторонення від посади.

Під час обшуків, у тому числі в адміністративних приміщеннях територіальної громади та офісах фірм-учасниць схеми правоохоронці вилучили документальні матеріали та інші докази протиправної діяльності.

За результатами їх вивчення прийматиметься рішення щодо правової кваліфікації дій інших учасників протиправної оборудки.

Документування злочину здійснили оперативники СБУ в Житомирській області спільно зі слідчими ГУНП у регіоні за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Житомирські новини