RSS
Субота, 20 липня 2024, 09:40
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

На Житомирщині сервісом транспортування пацієнтів скористалися 20 осіб

12.06.2024 16:26

Житомирські новини - У Житомирській області у травні стартував сервіс транспортування пацієнтів у межах напряму відновлення доступу до медичних та психосоціальних послуг. Цією послугою можуть скористатися жителі Олевської, Народицької та Словечанської громад. Люди отримують направлення до вузьких спеціалістів під час огляду фахівцями мобільної медичної команди, а далі скеровуються до надавача послуг із транспортування.

«Сервіс транспортування пацієнтів спрямований на забезпечення доступу до спеціалізованої та планової медичної допомоги для осіб з тяжкими хронічними захворюваннями. Такою послугою скористалися вже 20 пацієнтів. Є нові записи вже на червень», – розповідає координаторка мобільних медичних команд Анастасія Батирєва.

Із січня цього року ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» реалізовує проєкт «Відновлення доступу до медичних послуг для жителів громад Житомирської обалсті» в межах підтримки проєкту USAID спільно з Pact “Інновації для подолання епідемії ВІЛ”.

Місцеві жителі Олевської, Народицької, Словечанської громад можуть прийти на консультацію до мобільної медичної команди (ММК) і за потреби отримати перенаправлення до вузького спеціаліста. Якщо пацієнт не має можливості самотужки дістатися до потрібного лікаря, тоді ММК скеровує до надавача сервісу транспортування пацієнтів. Таким чином пацієнта з дому привозять до лікарні для проходження необхідних обстежень та консультацій у лікарів і потім здійснюють трансфер у зворотному напрямку.

Сервіс транспортування пацієнтів – це підсилення послуг, які надають мобільні медичні команди на Житомирщині, аби місцеві жителі північних громад області мали доступ до медичних послуг. Така послуга в Україні стала вперше доступною саме у Житомирській області.

Також сервіс транспортування пацієнтів здійснюється у громадах Київщини та Чернігівщини, де працюють мобільні медичні команди.

Житомирські новини