RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 05:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

На Житомирщині ще дві громади розпочали процес об’єднання

15.06.2018 12:46

Житомирські новини - Вчорайшенська перспективна ОТГ Ружинського району та Сінгурівська перспективна ОТГ Житомирського району розпочали процес об’єднання. 13 червня Вертокіївська громада на громадських слуханнях у селах Вертокиївка, Іванківці та Городище підтримали пропозицію Сінгурівської сільської ради на створення Сінгурівської ОТГ. Сьогодні ж, 15 червня, на громадських слуханнях у Вчорайшенській сільській раді, громада одноголосно підтримала пропозицію ініціювати створення Вчорайшенської ОТГ.

«Процес створення громади у Ружинському районі один із найтяжчих в області. Тривалий час люди не могли знайти спільної мови стосовно об’єднання, але сьогодні громада Вчорайшого одноголосно підтримала створення ОТГ. Це означає, що процес розпочато і тепер потрібно швидко та коректно провести слухання та сесії у сусідніх громадах», - наголосив Василь Невмержицький, директор Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Консультативну та методичну підтримку цих процесів у Сінгурах та Вчорайшому надавали експерти Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою».

«Перспективна громада має значний потенціал, передусім людський та економічний. І сьогодні від вичікувальної позиції мешканці та місцева політична еліта переходять до активних дій», - розповів Сергій Романович, радник з децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Сінгурівська сільська рада направила запрошення Озерянській, Коднянській, Вертокіївській, Миролюбівській, Троянівській, Руднє-Городищенській, Головенківській сусіднім сільським радам, це фактично вся південна частина Житомирського району. Таким чином Житомирський район буде фактично на 90 відсотків об’єднаним. Вчорайшенська сільська рада направила запрошення Чорнорудківській, Малочернявській, Роставицькій, Крилівській, Шпиченецькій, Бистріївській, Верхівнянській, Малонизгорецькій, Новочорнорудській сусіднім радам північної частини Ружинського районую і це буде перша об’єднана громада району

Житомирські новини