RSS
Вівторок, 8 жовтня 2024, 18:18
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

На Житомирщині столичного бізнесмена підозрюють у заволодінні 25 млн грн державних коштів

20.06.2024 18:56

Житомирські новини - Досудовим розслідуванням встановлена причетність шести фігурантів у реалізації злочинної схеми. Ділки, під виглядом реалізації бізнес-плану з пакування м’ясної продукції, взяли участь у державному кредитуванні. Насправді інноваційний проект не реалізовувався, а кошти вони привласнювали та легалізували.

Слідчі СУ ГУНП області встановили, що аферу задумав 26-річний киянин. Для її реалізації чоловік залучив свою 26-річну співмешканку та рідного дядька. Крім того, підібрав й кількох інших спільників, жителів Коростенського району. Одного з них, 54-річного жителя м. Малина, було призначено керівником ТОВ, напрямком діяльності якого було перероблення м’яса та виготовлення м’ясопродукції.

Саме це товариство, за задумом поплічників, взяло участь у конкурсному відборі інноваційних проєктів у Державній інноваційній фінансово-кредитній установі. У результаті було схвалено надання кредиту у 24,9 млн гривень для запуску виробництва з інноваційного методу пакування м’яса у Коростенській громаді. Поручителями виступили керівники кількох організацій, у тому числі й громадської, яку очолила співмешканка організатора.

Насправді ж проєкт не реалізовувався. Зокрема, майже 14 мільйонів гривень були переказані на рахунки підконтрольних підприємств та фізичних осіб-підприємців під виглядом закупівлі обладнання. Надалі спільники зняли готівку через термінали та каси банку й розподілили між собою, таким чином легалізувавши.

Крім того, директор товариства вчасно не повернув державі частину позики. А надалі спільники провели маніпуляції з коштами та документами, аби він подав клопотання до суду щодо порушення справи про банкрутство.

Протиправну схему викрили працівники Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області ДСР НПУ.

Нині, зібравши необхідні свідчення та докази, під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури, слідчі оголосили організатору та п’ятьом його спільникам про підозри у привласненні або заволодінні майна шляхом зловживання службовим становищем та легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України).

Відповідно до чинного законодавства їм загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Житомирські новини